מדור חדש ב - SPORTWEB: חדשות בשוליים

| שתף |

עולם הריצה והספורט מספק לעיתים חדשות מוזרות, מצחיקות ומפתיעות. לא תמיד הכל על נצחונות, הפסדים ותוצאות. החלטנו לרכז מדי שבוע את כל החדשות שלא קיבלו זרקור בעמוד הראשי.

תאריך: 19/12/11, מאת: SPORTWEB

אז מה היה לנו השבוע?

יוקי קוואוצ'י שהשתתף במרתון טוקיו לפני כשבועיים שם קבע 2:09 שע', השתתף אתמול במרתון אחר ביפן ("הופו יומיורי") וסיים שני עם 2:12.33 שע'. למה הוא לא נכנס לעמוד הראשי? כי כל חובבן יודע שלרוץ שני מרתונים תוך שבועיים בעצימות גבוהה זה לא הדבר הכי חכם לעשות. אבל מה, אי אפשר לזלזל בתוצאות שלו, שזה עוד יותר מעצבן.
לידיעה המלאה


                      יוקי קוואצ'י


אלוף העולם לשעבר בקפיצה משולשת צ'רלס פריידק הגרמני, תבע את הועד האולמפי הגרמני על כך שלא שלח אותו למשחקים האולמפיים בביג'ינג. פריידק ניצח ועומד לקבל סכום לא מבוטל של כסף שיוחלט בהסדר.
לידיעה המלאה
 


                         צ'רלס פריידק

 

גיילן ראפ ירוץ את מרתון הבכורה שלו במבחנים האמריקאים ללונדון. על פניו, זה נשמע הגיוני, מצד שני גם מאד מפתיע. ראפ בעל שיא אישי של 26:48 דק' ב-10,000 מ' אותו קבע בספטמבר והוא גם שיא לאומי. נסיון העבר לימד אותנו שאם ראפ רשום לריצה זה לא אומר בהכרח שהוא ירוץ אותה, לכן הוא לא קיבל מקום בדף הראשי. נחכה ונראה.
לידעה המלאה

 


                       גיילן ראפ

 

במרתון שהתקיים בקניה, נתפסו מספר רצים שרימו לאורך המסלול ונעצרו. כן! נעצרו! חוץ מזה - 1000 רצים לקחו חלק בריצה, המנצח קבע 2:13.41 שע' והמנצחת קבעה 2:38.00 שע'. שניהם שיאי מסלול.
לידיעה המלאה
 


                       רימו ונעצרו

ג'יימס אלינגטון, ספרינטר בריטי עשה חישוב שלא יוכל לעמוד בכל ההוצאות הכספיות שנדרשות ממנו על מנת להתאמן לקראת המבחנים האולמפיים. הוא החליט לפרסם את עצמו במכירה פומבית ב"E-BAY" ולראות האם מישהו יסכים להיות הספונסר שלו. להפתעתו הגדולה זהות אנונימית הסכימה לקחת את אלינגטון תחת חסותה. אלינגטון לא יודע מי התורם, אם זו חברה או אדם פרטי, אך בכל זאת עכשיו הוא יכול להתאמן ב"ראש שקט" למבחנים, ולקוות לסיים בין שני הראשונים כדי להבטיח לעצמו את המקום בנבחרת.
לידיעה המלאה
 


            מכירה פומבית ב ebay....גם זו דרך

סגור