מדליסטית הזהב מאתונה עדיין בכושר

| שתף |

במרתון הנשים בנאגויה ניצחה ריוקו קיזאקי בזמן של 2:23.34 שע', אבל מי שבלטה היתה מיזוקי נוגוצ'י, מדליסטית הזהב ממשחקי אתונה 2004 שסיימה במקום השלישי. אחרי 9 שניםף נוגוצ'י עדיין בכושר.

תאריך: 11/03/13, מאת: SPORTWEB

במרתון הנשים בנאגויה שהתקיים אתמול ניצחה ריוקו קיזאקי בזמן של 2:23.34 שע', והיא היפנית הראשונה להשיג קריטריון לאליפות העולם במוסקבה שתתקיים בקיץ. אולם מי שהפתיעה היתה דווקא מדליסטית הזהב ממרתון אתונה והשיאנית הלאומית מיזוקי נוגוצ'י בת ה-34. נוגוצ'י סיימה שלישית בזמן של 2:24.05 שע', מה שאומר שיתכן כי תצטרף גם היא לאליפות העולם. במידה ותיבחר לנבחרת לאחר החלטת הועדה היפנית, היא תלבש את מדי נבחרת יפן  לראשונה לאחר 9 שנים.

 


ריוקו קיזאקי /Victah Sailer / photorun.net

 

נוגוצ'י התחייסה לקאמבק שלה בתום הריצה ואמרה: "המטרה שלי היתה לרוץ 2:23 ולנצח. רצתי מרוץ חזק כמו בימים הטובים, אבל אחרי 36 ק"מ היתה לי בעיה להזיז את הרגליים כך שאפשר לומר שחזרתי בין 70-80 אחוז. רצתי בחוזקה אבל זה היה רק צעד אחד. אי אפשר לעשות קאמבק בבת-אחת. המרוץ הזה הוא רק צעד אחד קדימה".

"אחרי שרצתי שנה שעברה במרתון נאגויה, במשך תקופה ארוכה היו לי בעיות בברך. אני חושבת שזה ממש נהדר שחזרתי אחרי הפציעה לנקודה שבה אני נמצאת היום", הוסיפה. עוד אמרה נוגוצ'י: "אני חושבת שזמנים של 2:22-2:21 הפכו לנורמה ברמות הגבוהות, ויפן נשארה מאחור. אני רצה היום כדי לא להיות מובסת על-ידי האתיופיות והקנייתיות ואני מקווה שנשים נוספות יראו את הריצה שלי ויקבלו מוטיבציה ללכת בעקבותיי. אני רוצה שהאתלטיות הצעירות גם כן ישאפו להגיע לתוצאות האלו".

 

  • מיזוקי נוגוצ'י

    Victah Sailer / photorun.net

סגור