מה המטרה הבאה אחרי מרתון תל-אביב? ברלין, אמסטרדם או פירנצה!

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • מה המטרה הבאה אחרי מרתון תל-אביב? ברלין, אמסטרדם או פירנצה!

ההרשמות למרתונים הגדולים של הסתיו בעיצומן, ואם מדובר במרתון כמו ברלין - אז ההרשמה הסתיימה. איך בכל זאת אפשר להשיג כרטיס? כל הפרטים בכתבה הבאה

תאריך: 09/03/14, מאת: SPORTWEB

המבוקש ביותר - מרתון ברלין 28.9.2014

נכון שזה נראה עוד מאד מוקדם להירשם, אולי אפילו מוקדם מדי בשביל להתחיל להתאמן, אבל אם אתם חושקים באחד מהמרתונים הגדולים של הסתיו זה הזמן להיערך בהתאם. אם אתם רוצים לרוץ במרתון ברלין 2014 אז כדאי מאד שתשימו לב: לאחר שנשבר שיא העולם במרתון ברלין האחרון, ברלין הפכה עוד יותר ליעד נחשק. על מנת להתגבר על הביקוש הרב התקיימה הגרלה בין כל הנרשמים, כאשר במהלך חודש נובמבר כל ברי המזל קיבלו מייל עם קוד הרשמה ואלו שנותרו בחוץ קיבלו מייל ובו הבשורה המרה. מרתון ברלין שבר שיא לא רק בתוצאה אלא בזמן סגירת ההרשמה.

אבל, עדיין לא מאוחר בשביל הישראלים. מרתון ברלין 2014 יתקיים ב-28 בספטמבר ויחגוג את המהדורה ה-41 ולאלו מבינכם שתוהים כיצד עדיין ניתן להשיג מספר משתתף, צריכים לדעת שהערכות שהוקצו למכירה האינטרנטית לא כוללות את אלו שהוקצו לחברות הנסיעות ברחבי העולם. כך גם בארץ ניתן לרכוש מספר וחבילת נסיעה דרך "פרוגרס תורס". בשנים האחרונות חברת "פרוגרס תורס" (הנציגה הרישמית של מרתון ברלין בישראל), הוציאה מאות רצים למרתון ברלין וכן למרתונים אחרים בעולם, והיתה שותפה לליווי משלחות רצים המקבלים מעטפת מקצועית לנסיעה. 

עלות הרשמה ומספר חזה למרתון ברלין – 140 יורו, ובנוסף מוצעות חבילות תיירות הכוללות טיסות ומלונות.

 

מרתון אמסטרדם - 19.10.2014

מרתון אמסטרדם 2014 ייערך בפעם ה-39 ב-19 באוקטובר בחסות חברת מיזונו. אירועי המרתון כוללים את המרחקים השונים: מרתון, חצי מרתון, 8 ק"מ, 1 ק"מ ומירוץ הילדים. מסלול המרתון עובר דרך האתרים ההסטוריים המרשימים של העיר. הזינוק והסיום יהיו באצטדיון האולימפי בן שמונים השנים, הכניסה תהיה חופשית לקהל ולמלווים של הרצים. כמו כן, הרצים יחלפו פעמיים בתוך ה"וולקספארק", שהוא הפארק הגדול והמטופח באמסטרדם. בנוסף המסלול יחצה מספר פעמים את נהר האמסטל. המסלול הינו מסלול מישורי ומהיר. גם למרתון אמסטרדם מתארגנת משלחת "TEAM MIZUNO ISRAEL" וכמידי שנה חברי המשלחת יהנו מהרצאות מקצועיות וליווי מקצועי בנסיעה עצמה.

 

מרתון פירנצה - 30.11.2014

בנובמבר 2013 יצאה משלחת של משרד הביטחון בארגון וליווי "פרוגרס תורס" למרתון פירנצה שבאיטליה. החוויה היתה עצומה והוחלט להמשיך עם המשלחת לפירנצה גם ב-2014 ולפתוח אותה לקהל הרחב. אם אתם מחפשים מרתון חוויתי בבירת חבל טוסקנה, מרתון פירנצה הוא המקום. פירנצה היא עיר מתויירת מאד הודות לעושר התרבותי וההסטורי שלה. ידעתם שגדולי האמנים נולדו בפירנצה? רפאל, לאונרדו דה וינצ'י, סנדרו בוטיצ'לי, דונטלו, מיכלאנג'לו... וזו רק רשימה חלקית. מרתון פירנצה עובר בנופים עוצרי נשימה ובסמוך לאתרים הבולטים של העיר ומספק מסלול מיוחד במינו.


מרתון עוצר נשימה - פירנצה / © Konstantin Kulikov - Fotolia.com

 

באביב הקרוב יצאו המשלחות של "פרוגרס תורס" למרתונים הגדולים: מרתון רומא, מרתון ברצלונה ומרתון פריז. לפרטים נוספים יש ליצור קשר עם משרדי החברה:

'פרוגרס תורס' - טלפון:  03-9058814

לפרטים נוספים

  • Victah SAiler / photorun.net

סגור