מה תעשו כדי להיות במשחקים בלונדון 2012?

| שתף |

בסקר שנערך בבריטניה נתגלה כי אחד מכל עשרה גברים יאלץ להשתמש בחיסכון לחתונה על מנת לרכוש כרטיס למשחקים האולמפיים בלונדון. אולם גם בקרב הנשים התברר כי אחת מתוך חמש תקריב את חופשת הקיץ עבור צפייה בתחרות.

תאריך: 10/03/11, מאת: מערכת עולם הריצה

המחקר שנערך בקרב 3000 אנשים באתר בריטי של קניות ברשת חשף כי הכרטיסים לריצת ה-100 מ' גברים היו הכי מבוקשים במנועי החיפוש. כרטיסים עבור גמר 100 מ' גברים, שבו מקווים המארגנים שיתקיים קרב מותח בין אוסיין בולט מג'מייקה לגיי טיסון האמריקאי, יעלו כ- 1,180 דולר כאשר יחלו להימכר בשבוע הבא.

זהו מחיר נמוך בהשוואה למחירי הכרטיסים לטקס הפתיחה שנע בין 32.74 דולר ל- 3,274 דולר, ועבור טקס נעילת המשחקים שיעלה לצפות בו 2,440 דולרים.

תחרות שחיית נשים, שם צפויה להשתתף האלופה הבריטית האולמפית מבייג'ינג 2008 רבקה אדלינגטון, הוא כרטיס מבוקש אף הוא אחרי הצלילה, שם הבריטי בן ה-16 טום דליי שעורר סנסציה וצפוי להיות פייבוריט לניצחון בצלילה חופשית ל-10 מ'.

עוד דווח כי 42 אחוז מהנשאלים אמרו כי ימכרו את חפציהם על מנת להשיג כרטיס למשחקים. מייסד האתר  vouchercodes.co.uk דאנקן ג'נינגס אמר: "עכשיו שלוח הזמנים של המשחקים ומחירי הכרטיסים פורסמו, ההתרגשות לקראת לונדון 2012 היא עצומה".

"עם מחירים גבוהים עבור התחרויות הכי פופולריות, אנשים כבר חושבים על מה יאלצו לוותר על מנת להגשים את חלומותיהם". אבל בניגוד למחירים הגבוהים בקרב תושבי לונדון ישנם אנשים שמקווים גם להרוויח כאשר העיר תארח את המשחקים. אחד מכל עשרה בתים מתכננים להשכיר את בתיהם ולנצל את העובדה שמגוריהם קרובים לאזור קיום התחרויות.

הכרטיסים יעמדו למכירה החל מה-15 במרץ ועד ה-26 באפריל, אולם אין יתרון למי שינסה להגיש בקשה מוקדם יותר לפני תאריך זה. עוד הוסיף ג'נינגס: "בעוד הכרטיס לאולימפיאדה הוא חלום, חשוב לבצע קנייה חכמה ולא להתחייב לקנות יותר כרטיסים ממה שאדם יכול להרשות לעצמו".

המנהל הבכיר של המשחקים, פול דייטון כבר הקדים להזהיר על מכירת כרטיסים בלתי חוקית ועל כך שהמארגנים "עובדים בצמוד למשטרה העירונית על מנת לעשות לאותם ספסרים את החיים קשים וכואבים מאד".

 

הידיעה באדיבות אתר Letsrun.com

 

סגור