מיזוקי נוגוצ'י - 1000 ק"מ בחודש

| שתף |

האלופה האולימפית מאתונה 2004 בריצת מרתון חזרה להתאמן לאחר פציעה ארוכה וכרגע רצה כאלף ק"מ בחודש.

תאריך: 25/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מיזוקי נוגוצ'י חזרה לאימונים לאחרונה לאחר פציעה ארוכה ומסובכת בקרסולה השמאלי. לפני מספר ימים התראיינה לתקשורת היפנית לגבי חזרתה לאימונים.

מה שלום הרגל שלך?

"העצם שלי החלימה וזה כבר לא כואב בכלל. ההחלמה עברה בצורה חלקה ומאז תחילת מרץ חזרתי להתאמן ברצינות. כרגע אני בונה בסיס של ריצות לאורך 20 ק"מ וחזרתי לרוץ כ-1000 ק"מ בחודש. אני מרגישה מצויין ומוכנה לחזור".

מתי את חושבת שתחזרי להתחרות?

כרגע אין לי ממש החלטה. אני ארצה להתנסות בחצי מרתון מתישהו בקיץ. אני לא רוצה ללחוץ, שזה הזמן לעבוד אני רוצה לעשות את זה ברצינות, ואם זה הזמן לקחת צעד אחורה אני עושה זאת לא פחות ברצינות. בנוסף בהקשר של האיזון של האימונים וחיי היומיום אני רוצה לשמור על התבנית הזו. אני רוצה להגיע למצב שאחרי מירוץ אני מרגישה שרצתי אותו טוב".

מיזוקי נוגוצ'י היום בת 32. במרתון ברלין 2005 קבעה נוגוצ'י שיא אסיה ושיא לאומי בריצת מרתון של 2:19:12 שע'. תוצאה זו הפכה אותה עד היום לאשה השלישית המהירה בכל הזמנים. מדליית הזהב שלה באתונה התווספה לחמש מתוך שש זכיות שלה במרתונים, זאת בעקבות המקום השני שלה במרתון באליפות העולם 2003.

לאחרונה נג'וצי נותרה הרחק מעיני הציבור מאז פציעתה בתחרות   Women's Ekiden Championships, תחרות שנהגה להשתתף בה במשך שנים רבות.

 

 

הידיעה באדיבות  http://japanrunningnews.blogspot.com

סגור