מעבירים הילוך: מ-10 ק"מ ל-15 ק"מ של מרוץ אייל

| שתף |

בשבת הקרובה יתקיים מרוץ אייל בפעם ה-13. גם השנה יהנו הנרשמים ממגוון הטבות ומתנות, כמיטב המסורת.

תאריך: 10/11/14, מאת: SPORTWEB

מרבית המרוצים המתקיימים בארץ נוהגים לאתגר את המשתתפים במרחק הריצה ל-10 ק"מ. לצד מרוצים אלה נערך מרוץ אייל, הכולל את המקצה ל 15 ק"מ.

מרוץ אייל הוא אחד המרוצים הנודעים בארץ. המרוץ מאופיין בארגון למופת, בססגוניותו ובשלל אטרקציות המוצעות למשתתפים ולבני המשפחה המלווים. מאפשר למשפחות שלמות להשתתף כאשר כל אחד מבני המשפחה יכול למצוא את המרחק והמרוץ המתאים לו.

המרוץ מתקיים כבר לאורך שלוש-עשרה שנים לזכרו של אייל שמואלי ז"ל, בנה של זהבה שמואלי, רצה בכירה ושיאנית ישראל בעבר במרחקים שונים מ-3,000 ועד מרתון וגם יצגה אותנו באולימפיאדת לוס אנג'לס. כיום מייסדת ומאמנת מועדון הספורט 'רצי רמת השרון'. השנה, מצטרפת שוב כשותפה למרוץ חברת 'פעילים ניהול תיקי השקעות'.

מקצה הריצה ל-15 ק"מ במרוץ אייל הוא החלק הארי של האירוע, הוא מושך אליו מגוון רחב של רצים ובהם את בכירי הרצים והרצות בארץ. המסלול מאופיין בשילוב של מתווה עירוני, אורבני ובטבע שדות ופרדסים.

בנוסף למקצה ה-15 ק"מ מתקיימים גם מקצי ריצה קצרים יותר. מקצה תחרותי למרחק 5 ק"מ, שמסלולו עובר בשדות רמה"ש, המקצה התחרותי לילדים למרחק 2 ק"מ, וגם 5 ק"מ הליכה ומקצה עממי למרחק 2 ק"מ.

תיק והפתעות נוספות,יש למה לצפות.


זו השנה השנייה שמחולקים פרסים כספיים לעשרת הרצים והרצות הראשונים במקצה ל-15 ק"מ מתנת אגודת הספורט רמת השרון.
כמו כן, מרוץ אייל ידוע כ'מרוץ אחר קפוצ'ון' – 80 הגברים הראשונים במקצה ה-15 ק"מ ו-20 הנשים הראשונות במקצה זה יקבלו קפוצ'ון איכותי ומחמם עם הלוגו של המרוץ. ובנוסף לא נשכח את המדליות והכיבוד שמחכה לכולם, את המשקאות האיזוטוניים של חברת HIGH5 בתחנות, ועוד הופעה והפתעות לכל המשפחה.


בכירי הרצים / צילום: ליליאן ביטון

 

הנה דוגמא לחולצת NIKE האיכותית הניתנת לרצים

 

 


צילום: ליליאן ביטון


בהחלט שווה להתארח במרוץ אייל ה-13 שמתקיים בשבת ה 15.11.14 - ברמת השרון.

מהרו להירשם - ההרשמה פתוחה!

 

  • צילום: ליליאן ביטון

סגור