מקומות 1 ו-2 לטרמביץ' וישראלי בנינוב, בלגיה

| שתף |

שני הישראלים שסיימו אמש את התחרות הרביעית שלהם ברצף, הפעם במקומות הראשונים, יקפצו מחר לרוחק בתחרות האחרונה שלהם השנה בחו"ל, שוב בבלגיה

תאריך: 27/08/10, מאת: אורן בוקשטיין

אלכס טרמביץ', האצן והקופץ לרוחק שחזר להתחרות אחרי שנתיים בהן ריצה עונש השעיה עקב שימוש בחומרים אסורים, מגלה יציבות בארבע התחרויות האחרונות בהן השתתף החודש בבלגיה ובגרמניה. בתחרות הרביעית מבין חמש, טרמביץ' ניצח עם תוצאה של 7.11 מ'. טרמביץ' קפץ בכל התחרויות מעל 7 מ', אבל עדיין לא הצליח לקבוע 7.70 מ' – תוצאה המהווה קריטריון כניסה לפרויקט המקצוענות.

מי שנמצא בפרויקט המקצוענות הנתמך ע"י משרד הספורט, בראשותה של שרת הספורט, ח"כ לימור לבנת, בשיתוף עם הוועד האולימפי ואיגוד האתלטיקה, הוא הקופץ ינון ישראלי שיצא למסע התחרויות עם טרמביץ' במטרה לקבוע את תוצאת הקריטריון על מנת לא להידחק מחוץ לפרויקט. ישראלי שחזר מפציעה ארוכה סיים את התחרות אמש במקום השני עם 6.88 מ' בתחרות שהתקיימה בנינוב במגז אוויר קריר ומעורר קנאה.

מחר (שבת) יתחרו השניים בתחרות החמישית והאחרונה שלהם בתקופה הנוכחית, באנטוורפן שבבלגיה. לאחר חזרתם ארצה, תינתן לשניים הזדמנות נוספת לקבוע את הקריטריון בתחרות ההזמנה שתתקיים ביום שלישי, 31.8, בהדר יוסף, בה תינתן ההזדמנות האחרונה לספורטאים רבים לקבוע את הקריטריון המעניק כניסה לסגל פרויקט המקצוענות.

 

סגור