מרוץ הגלבוע 2013 - סיכום בתמונות

| שתף |

מרוץ הגלבוע הוזנק היום למהדורתו השנייה במזג אוויר אביבי ומצוין לריצה. בכתבה הבאה סיכום בתמונות

תאריך: 12/04/13, מאת: SPORTWEB

מרוץ הגלבוע השני התקיים במהדורת אביב השנה, בהמשך להפקת הלקחים ממרוץ הגלבוע הראשון שהתקיים בסתיו. השנה זכו המשתתפים למזג אוויר מצויין לריצה. בשעות הבוקר עוד היה קריר אך עם הזנקת המרוץ נהנו הרצים ממזג אוויר מושלם ונוף ירוק ומרהיב.

 


במרוץ הגלבוע הוזנקו שלושה מקצים: 5 ק"מ, 10 ק"מ, ו-20 ק"מ כשכל אחד מהם כלל טיפוס במעלה הר הגלבוע ברמה שונה. רצי ה-20 ק"מ "זכו" בטיפוס המאתגר ביותר כאשר הרצים למטה יכלו להבחין בהם רצים על צלע ההר.


היום נכחו שלושה אורחים חשובים במרוץ, הנוהגים לפקוד את ליגת השטח של SPORTWEB באופן קבוע. הראשון הוא אסרט ממו, אלוף ישראל בריצת מרתון לשנת 2013 שבאמתחתו נצחונות מכל מפגשי ליגת השטח בחסות ברוקס בשנה הנוכחית.


אסרט ממו, בדרך לעוד ניצחון במקצה 20 ק"מ (1:15.39 שע')

 

אורחת שנייה היא נועה ברקמן מרצי רמת השרון, שניצחה בזמן של 1:38.01 שע' במקצה של ה-20 ק"מ. ברקמן חברה בקבוצת ברוקס איי.די והיא האתלטית היחידה בארץ המתאמנת בקרב 5 מודרני.


נועה ברקמן

 

נועה ברקמן אמרה לכתבת ספורטווב אחרי המרוץ: "זו פעם ראשונה שאני רצה במרוץ שטח והמרחק יצא לי מדוייק", עוד הוסיפה: " הסימונים היו מצויינים, ואם דאגתי לפני המרוץ שאצטרך להתרכז בפניות וכדומה אני מוכרחה לציין שהסימון היה מדהים והיה פשוט כיף!"

את הפודיום במקצה למרחק 5 ק"מ כבשו לוחמי חטיבת כפיר. עשרות מחיילי היחידה לקחו חלק במרוץ והיה יפה לראות את הריצה הקבוצתית והגיבוש בינהם.


 


מורן שבתאי (2 כללי נשים) ונועה ברקמן

 

 


שגב אפלבאום, אסרט ממו ואילן גולדמן - מנצחי 20 ק"מ

 


נופר ששון, איתי מגידי ואפי קלמר - מנצחי 10 ק"מ

 

 


נטע כהן קנב - מנצחת מקצה 10 ק"מ

 

חנוך שחר, יליד 1935 קיבל גביע הוקרה על היותו הרץ המבוגר ביותר כמו כן, זו השנה השנייה שהוא משתתף במקצה 5 ק"מ בגלבוע והיום בגיל 78 שיפר את תוצאתו בדקה וחצי!

 

במתחם המרוץ כמיטב המסורת הוגש הכיבוד המפנק של מרוצי השטח של ספורטווב: יוגורט עם גרנולה, פירות בשפע, שתייה חמה וקרה, כריכים מסוגים שונים ועוד.

 עוד נכחו במרוץ היום בני נוער מקיבוץ מעלה גלבוע שעזרו בתחנות המים, במתחם הכינוס ובחלוקת המדליות, ועל כך מגיעה להם תודה מכל הלב.

מרוץ הגלבוע התקיים בשיתוף עם המועצה האזורית גלבוע  ומר שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט שנכח בארוע אמר: "אין לו ספק שמרוץ הגלבוע ימשיך להתקיים בשנים הבאות בשל היותו מרוץ מקצועי ומאתגר".

 

לתוצאות ממרוץ הגלבוע 2013

לתמונות ממרוץ הגלבוע 2013

 

להתראות במפגש הבא!

Brooks Trail Run ניר אליהו

 

  • צילום: ליליאן ביטון

סגור