מרתון אמסטרדם 2014 - סיכום בתמונות

| שתף |

ברנד קיפיגו ובתלהם מוגס ניצחו במרתון אמסטרדם, וגם - חוויות של הרצים הישראלים ותוצאות בולטות

תאריך: 20/10/14, מאת: SPORTWEB

ברנרד קיפיגו מקניה ניצח במרתון אמסטרדם בזמן של 2:06:20 שעות, המהווה שיא אישי עבורו. בתלהם מוגס מאתיופיה ניצחה בין הנשים בזמן של 2:28:33 שעות. מי שהיה מועמד לניצחון, וילסון צ'בט, שזכה לכינוי "מר אמסטרדם" בעקבות שלושה נצחונות רצופים אמר טרם המרוץ: "ההכנה שלי למרוץ הית טובה ואני מרגיש טוב, אך נראה לי שמזג האוויר הצפוי לא יאפשר לי להתקרב לשיא המסלול".

 

הישראלים במרתון אמסטרדם

למרתון אמסטרדם השנה היתה משלחת מגוונת של ישראלים, אשר נסעו במסגרת TEAM MIZUNO בשיתוף פרוגרס תורס. סך הכל המשלחת מנתה 50 משתתפים, מתוכם 35 רצים. את המשלחת הובילה מירב פרי, רצה וטריאתלטית ותיקה.


המשלחת של פרוגרס תורס

השנה יצאו במסגרת המשלחת קבוצת לוחמים פצועי צה"ל (8) מעמותת "אחים לחיים", לוחמים שרצו את המרתון כחלק מתהליך שיקומי של חזרה לחיים. את הקבוצה ליוותה בצד המקצועי המאמנת זהבה שמואלי, מאמנת קבוצת רצי רמת השרון. חברי המשלחת סיפרו כי ללא ספק היה מרגש לראות אותם לאורך הדרך ולבסוף חוצים את קו הסיום, לאחר כל תקופת האימונים המפרכת. 


רצי עמותת "אחים לחיים" יחד עם זהבה שמואלי לפני הזינוק

 

מזג האויר השנה היה מושלם בזינוק ועד שעתיים אחריו, אולם אז הכל התהפך ואת המחצית השניה נאלצו המרתוניסטים וכן רצי חצי המרתון (שנערך בשעות הצהרים) לרוץ בקור, ברוח ובזרזיף גשם מציק.

בין הישראלים בלטו בני מלינצקי שסיים בזמן של 2:57:19 שעות, וראשונה בין הישראליות לחצות את קו הסיום היתה אפרת לב, שקבעה תוצאה מצויינת - זמן של 3:08:49 שעות.

לכל תוצאות הישראלים ממרתון אמסטרדם

 

נפתחה ההרשמה למרתוני האביב

ההרשמות למרתונים הגדולים של האביב כבר בעיצומן. מרתון רומא, מרתון ברצלונה, מרתון פריז, וינה או מדריד יהיו היעדים הבולטים באביב הקרוב. כמו בכל משלחת ישראלית פרוגרס תורס יהנו המשתתפים ממלונות טובים מבחינת מיקום לזינוק/סיום, העברות משדה התעופה, היכרות עם המסלול בימים שלפני המרתון ועוד.

להרשמה יש לפנות לפרוגרס תורס

  • קפיגו בסיום

סגור