מרתון אמסטרדם 2015 - סיכום ותוצאות

| שתף |

ברנרד קיפיגו וג'ויס צפקירוי ניצחו במרתון אמסטרדם. קרוב ל-250 ישראלים השתתפו במרתון ועוד כ-200 ישראלים בחצי המרחק ובמקצה 8 ק"מ. כל הפרטים בכתבה הבאה

תאריך: 19/10/15, מאת: SPORTWEB

מרתון אמסטרדם שהתקיים ביום ראשון האחרון היה גשום וקריר, אך למרות זאת, כמו תמיד התקיים כסדרו עם עשרות אלפי רצים מרחבי העולם וכמובן גם ישראלים רבים.

ברנרד קיפיגו הקנייתי הגן על תארו וניצח תוך שהוא קובע שיא אישי של 2:06:18 שעות. בת ארצו ג'ויס צ'פקירוי ניצחה בין הנשים בזמן (גם כן בשיא אישי) בזמן של 2:24:10 שעות.

מירב פרי, מובילת המשלחת של "TEAM MIZUNO" בשיתוף פרוגרס ספורט סיכמה את החוויה: "אמסטרדם 2015. קר, גשם זרזיף שלא מפסיק למשך כל המרתון, אבל אוירה מחשמלת ומחממת. בליל שפות ומלא ישראלים. אם בכל שנה יש מרתון שכולם נוהרים אליו. השנה זה היה אמסטרדם. מלא קבוצות, מלא חברים, כאלה שבאו פעם ראשונה וכאלה שזה כבר השני והשלישי שלהם".

השנה נרשמו קרוב ל-250 תוצאות של ישראלים במרתון אמסטרדם, בנוסף עוד כ-200 תוצאות במקצים הקצרים יותר שהמרוץ מציע, שרבים מהם חברים במשלחת של פרוגרס ספורט. במשלחת בלטו קבוצת תל-אביב 100 בראשות המאמן מישאל דגן, שרץ לצד חניכיו במקצה המרתון, והחברים של שניאור אשר יצאו לאמסטרדם בהרכב מלא. 


קבוצת תל-אביב 100

 


המאמן מישאל דגן בודק את המדליה של עדי שולמן בסיום

 


קבוצת "החברים של שניאור"

 


במלון, לפני הזינוק

 


הסיום באיצטדיון

 


לאורך המסלול, גשום וקר

 

לתוצאות הישראלים במרתון אמסטרדם 2015

נפתחה ההרשמה למרתוני האביב

ההרשמות למרתונים הגדולים של האביב כבר בעיצומן. מרתון רומא, מרתון ברצלונה, מרתון פריז ו-וינה יהיו היעדים הבולטים באביב הקרוב. כמו בכל משלחת ישראלית פרוגרס תורס יהנו המשתתפים ממלונות טובים מבחינת מיקום לזינוק/סיום, העברות משדה התעופה, היכרות עם המסלול בימים שלפני המרתון ועוד.

להרשמה יש לפנות לפרוגרס תורס

 

 

  • Victah Sailer / photorun.net

סגור