ניו-באלאנס תשקיע באתלטיקה בשנת 2012

| שתף |

ניו-באלאנס תשקיע מעל חצי מיליון ₪ באתלטיקה ב-2012. כך הוסכם בפגישה השבוע בין מנכ"לית ניו-באלאנס לבין יו"ר איגוד האתלטיקה.

תאריך: 26/10/11, מאת: אורן בוקשטיין

חברת סילון ספורט, יבואנית ניו-באלאנס בישראל סיכמה עם איגוד האתלטיקה בישראל על המשך שיתוף פעולה שבמסגרתו ניו-באלאנס תשקיע מעל חצי מיליון ₪ בענף האתלטיקה בישראל בשנת 2012.
התופעה של אימוץ ספורטיבי ע"י מותגי הלבשה והנעלה ספורטיביים אינו חדש בארצנו, אולם הוא נחלתם של קבוצות ונבחרות לאומיות בתחום משחקי הכדור. בתחום ענפי הספורט האישיים האולימפיים, בהם האתלטיקה נחשבת לגדולה מכולם, התופעה ייחודית בארץ ורוב הענפים אינם מאומצים ע"י חברות ההלבשה. ניו באלאנס תגדיל למעשה את מתן החסות לאתלטיקה הישראלית מ-350 אלף ₪ בשנה שעברה ללמעלה מחצי מיליון ₪ בשנה הבאה. העובדות הללו הופכות את ההסכם שנחתם אתמול לנדיר בסצינת הספורט הישראלי, אך יחד עם זאת מבורך.

בפגישה בין מנכ"לית ניו-באלאנס, הגב' מיכל פורטמן, ליו"ר איגוד האתלטיקה, מר שלמה בן-גל, הוחלט על המשך שיתוף הפעולה – שהחל לפני למעלה משבע שנים – בין ניו-באלאנס לאיגוד האתלטיקה בעונת 2012. שת"פ זה יכלול, בין היתר, הלבשת נבחרות ישראל בתחרויות הבינלאומיות השונות, ומתן חסויות לאליפויות ישראל במרוצי הכביש הגדולים: מרתון טבריה, חצי מרתון עמק המעיינות ומירוץ מודיעין (אליפות ישראל ב-15 ק"מ), כמו גם העמקת הקשר בין ניו-באלאנס לאיגוד האתלטיקה, אשר יבוא לידי ביטוי גם בסיוע לאיגוד עבור ההכנות של הנבחרות והאתלטים.
בשנת 2012 האולימפית צפויות נבחרות ישראל באתלטיקה לייצג את המדינה בלבוש המותג ניו-באלאנס בתחרויות בינלאומיות גדולות, ביניהן אליפות העולם באולמות באיסטנבול, טורקיה, ואליפות אירופה בהלסינקי, פינלנד, שתהווה את תחרות ההזדמנות האחרונה לקביעת הקריטריון למשחקים האולימפיים שיתקיימו באוגוסט בלונדון.
במסגרת השת"פ הוחלט שניו-באלאנס תמשיך לתמוך ולסייע לרצי המרתון הבכירים במדינה הן בציוד הדרוש להם והן על מנת לאפשר להם את התנאים הפיזיים כדי שיקבעו קריטריונים שיאפשרו להם לייצג את המדינה בתחרויות הבינלאומיות.

נוסף על כל אלו חברת ניו-באלאנס תסייע בארגון אליפות ישראל הבינלאומית הפתוחה ב-10,000 מ' (מסלול) – אירוע בינלאומי חדש שיתקיים ב-2.5.2012 ויכלול לפחות חמישה מקצים, כאשר למקצה האיכותי ביותר ניו-באלאנס תסייע בהבאתם ארצה של רצים מקניה ואתיופיה אשר "ימשכו" את הרצים הישראלים לקביעת קריטריון למשחקים האולימפיים.
גב' מיכל פורטמן, מנכ"לית סילון ספורט, יבואנית ניו-באלאנס בישראל: "חברת ניו-באלאנס שמחה להמשיך ולהעניק חסות לאיגוד האתלטיקה וספורטאיו זו השנה השמינית ברציפות. אנו רואים חשיבות עליונה בקידום האתלטיקה בישראל, אשר זוכה לחשיפה תקשורתית נמוכה ביחס לענפים אחרים, ושמחים שהאתלטים יוכלו ליהנות שנה נוספת ממוצרי ניו-באלאנס".
מר שלמה בן גל, יו"ר איגוד האתלטיקה: "אני רואה חשיבות מרובה בהמשך העמקת שיתוף הפעולה גם חברת ניו-באלאנס שמבינה את חשיבות האתלטיקה לספורט בכלל ולמייצגיה, האתלטים, בפרט. בימים אלו אין זה מובן מאליו שמותגי ספורט מאמצים ענפי ספורט אישיים, ועל כך, כמו גם על הסיוע לקידום ענף האתלטיקה, ראויה החברה וקברניטיה לכל השבחים והתודות".
 

סגור