נפתחה ההרשמה לאולטרה מרתון ירקון מזרח

| שתף |

האולטרה הראשון בלב גוש דן יוזנק בפעם השנייה ב-20 בספטמבר. מהרו להירשם בהרשמה המוקדמת והמוזלת

תאריך: 01/05/13, מאת: SPORTWEB

 

 

כולם מכירים את שבילי פארק הירקון, אולם מעטים הרצים שעושים דרכם לכיוון הירקון המזרחי. בהמשך להצלחת המרוץ בשנה שעברה גם השנה תוכלו להכיר את השבילים היפים לצד נוף יפיפיה. ריצת השטח תכלול מקצים למרחק 8, 15, 25 ו-50 ק"מ. המבחר של המסלולים נבנה כך על מנת לאפשר לרצים מכל הרמות לקחת חלק בריצה.

 רצים בירקון מזרח / צילום: מערכת SPORTWEB

כמיטב ההפקות של ליגת השטח של ספורטווב, גם כאן יהיו תחנות מים והזנה מפנקות לאורך המסלול, המסלול יהיה מסומן היטב וכיבוד מפנק יוגש למשתתפים בסיום. השנה יקבלו רצי ה-50 ק"מ מדבקה לרכב ושאר משתתפי המרוץ יקבלו את מדבקת המרוץ ומדליית המרוץ.

 


רצים ורצות לאורך שבילי פארק ירקון מזרח צילום: ניר דגא


במהדורה הראשונה של המרוץ, במקצה הארוך שהוזנק בשעה 4:30 לפנות בוקר, הוזנקו מספר רצי אולטרה ידועים: אריאל רוזנפלד ניצח בין הגברים בזמן מהיר במיוחד של 3:49.51 שע', ובין הנשים ניצחה לימור הגני בזמן של 5:01.24 שע'.  גם השנה המרוץ מתוזמן  כך שיהווה הכנה טובה למרוץ סובב עמק שם יתחרו רצי האולטרה מרתון במרחקים של 60 ו-100 ק"מ. 
 

במרוץ עתידים לקחת חלק חברי קבוצת ברוקס איי.די, שבלטו גם בשנה שעברה כאשר אביחי גודמן, ריקי סלם ונועה ברקמן ניצחו בכל אחד מהמקצים. את הפרסים שלהם הם כידוע בחרו לתרום לרצים מאולוסיות חלשות.


פודיום גברים 8 ק"מ, במרכז אביחי גודמן מקבוצת ברוקס איידי / צילום: ניר דגא

 

הצטרפו אלינו גם השנה למרוץ המיוחד בלב גוש דן. 

 


 

לחצו להרשמה

  • רצי האולטרה בפארק ירקון מזרח 2012

    צילום: ניר דגא

סגור