נשים רצות רחוק - לקראת מרתון טבריה 2012

| שתף |

מחר יתקיים כנס נשים באתלטיקה המאורגן על ידי איגוד האתלטיקה והמועצה לקידום נשים בספורט. בנוסף - משתתפות מרתון טבריה יזכו להטבה מיוחדת מתנת "אתנה".

תאריך: 30/11/11, מאת: Sportweb

כנס נשים באתלטיקה יתקיים מחר (חמישי) בתל אביב ויערך בנוכחות של מר שלמה בן גל (יו"ר איגוד האתלטיקה), זהבה שמואלי (יו"ר ועדת נשים). כמו כן תיערך הרצאה של מיכל יערון, פסיכולוגית ספורט. לאחר מכן תעלה לספר את סיפורה האישי אתלטית העבר אסתר רוט שחמורוב. הערב יחתם בארוחת ערב חגיגית. ההשתתפות בכנס הינה ללא תשלום ופתוחה לכל הנשים הפעילות.

לפרטים והרשמה
 

הטבה לנשים במרתון טבריה 2012

פרויקט "אתנה" הינו פרויקט של המועצה הלאומית לקידום נשים בספורט. השנה ארגון אתנה יחד עם איגוד האתלטיקה ורכזת הנשים מטעמו, יעניקו לנשים שירוצו במרתון טבריה מתנה ייחודית. המשתתפות בריצת המרתון בטבריה ב-2012 יקבלו שובר אותו יוכלו לממש במעמד קבלת ערכות המשתתף של המרתון. 
המתנה המיוחדת (שכרגע שמורה כהפתעה) הינה כאות הערכה לנשים הלוקחות חלק באחת התחרויות הקשות. השובר יינתן בתוך שקית המשתתפת במרתון והנשים תוכלנה לממשו בדוכן של פרויקט "אתנה" שנציגיה יהיו נוכחים באירוע. 

נכון לרגע זה רשומות כמעט 120 נשים לריצת המרתון, במטה מרתון טבריה צופים כי השנה ישבר שיא המשתתפות. ההרשמה למרתון טבריה תיסגר ב-15/12/2011.

להרשמה למרתון טבריה

 

סגור