סגירת הרשמה-אולטרה ברוקס מרתוניה ירקון מזרח 2013

| שתף |

ביום שלישי בשעה 22:00 תיסגר ההרשמה למהדורה השנייה של אולטרה ברוקס מרתוניה ירקון מזרח. כל הסיבות להירשם בכתבה הבאה, והוראות אחרונות למשתתפים

תאריך: 16/09/13, מאת: SPORTWEB

המהדורה השנייה של אולטרה ברוקס מרתוניה ירקון מזרח רושמת שיא משתתפים טרם סגירת ההרשמה. ההרשמה תיסגר ביום שלישי, 17/9 בשעה 22:00, ולאחר מכן לא תתאפשר הרשמה, גם לא ביום המרוץ.

השנה יוענקו פרסים רבים למנצחים ולמנצחות בכל אחד מארבעת המקצים, 50 ק"מ, 25 ק"מ, 15 ק"מ ו-8 ק"מ. לחצו לרשימת הפרסים

כמו כן, במעמד ההרשמה השנה ניתנה האפשרות לרכוש או לא לרכוש את חולצת המרוץ מבד מנדף, עם לוגו המרוץ וחותמת "פינישר". בין אם רכשתם את החולצה או לא, בסיום המרוץ תקבלו מדלייה יפיפיה למזכרת וכן מדבקה איכותית לרכב. 

 

מסלולי הריצה

כולם מכירים את שבילי פארק הירקון, אולם מעטים הרצים שעושים דרכם לכיוון הירקון המזרחי. בהמשך להצלחת המרוץ בשנה שעברה גם השנה תוכלו להכיר את השבילים היפים לצד נוף יפיפיה. ריצת השטח תכלול מקצים למרחק 8, 15, 25 ו-50 ק"מ. המבחר של המסלולים נבנה כך על מנת לאפשר לרצים מכל הרמות לקחת חלק בריצה.

 


רצים בירקון מזרח / צילום: מערכת SPORTWEB


כמיטב ההפקות של ליגת השטח של ספורטווב, גם כאן יהיו תחנות מים והזנה מפנקות לאורך המסלול, המסלול יהיה מסומן היטב וכיבוד מפנק יוגש למשתתפים בסיום. הכינוס והסיום יהיו בחנות הקונספט "ברוקס מרתוניה", והמרוץ יוזנק בסמוך לחנות. מבצעים מיוחדים ובלעדיים לרכישת ציוד ריצה למשתתפי המרוץ מפורסמים באתר ההרשמה.  

 


רצים ורצות לאורך שבילי פארק ירקון מזרח צילום: ניר דגא


במרוץ צפויים להשתתף מספר רצים בכירים וכן מספר אורחים מחו"ל, חלקם רצים ברמה גבוהה מאד. 


פודיום גברים 8 ק"מ במרוץ 2012, במרכז אביחי גודמן מקבוצת ברוקס איידי / צילום: ניר דגא

חלוקה מוקדת של ערכות

בעקבות החג הצמוד למרוץ, תתקיים חלוקה מוקדמת ביום רביעי, 18/9 משעה 10:00 עד 13:00. כמו כן תתקיים חלוקה  ביום המרוץ לכל המשתתפים אשר לא מזדמנים לחלוקה המוקדמת. מומלץ להגיע כשעה לפני הזינוק הספציפי.

מדידת זמנים

כל משתתף יקבל מספר חזה, אליו מוצמד כבר שבב אלקטרוני. יש להצמיד את מספר החזה לחולצה באופן גלוי לעין. המספר/שבב הינו חד פעמי ואין צורך להחזירו בסיום. תוצאות ותמונות יפורסמו בתום הארוע באתר ספורטווב.

 

הצטרפו אלינו גם השנה למרוץ המיוחד בלב גוש דן. 

 


 

לחצו להרשמה

  • זינוק רצי האולטרה

    צילום: ערן ירדני

סגור