סגירת הרשמה - Xodus Trail Run חבל מודיעין

| שתף |

ההרשמה למפגש השלישי Xodus Trail Run חבל מודיעין - תיסגר ביום רביעי בשעה 22:00. למה לרוץ בשטח? הכל בכתבה הבאה!

תאריך: 21/02/12, מאת: SPORTWEB

המפגש השלישי של ליגת השטח של SPORTWEB יתקיים ביום שישי הקרוב. בהמשך להצלחת מירוצי השטח הקודמים גם השבוע צפוי מירוץ מאתגר במיוחד. "אקסודוס טרייל ראן חבל מודיעין" יכלול חמישה מקצים. 6 ק"מ, 12 ק"מ, 24 ק"מלאור פניות רבות אל מערכת SPORTWEB הוחלט להוסיף מקצים למרחק של 36 ק"מ ו- 50 ק"מהמירוץ למרחק 36 ק"מ יהווה ריצה מסכמת למתאמנים למרתון ירושלים (אך לא רק). בכל המקצים יהיו תחנות שתייה והזנה לאורך כל הדרך שבהן יהיו: מים, תמרים, בייגלה ומשקה איזוטוני מתנת חברת "איזופרו".

ריצת השטח מתקיימת בכל מזג אוויר. מזג האוויר הצפוי ליום שישי זה הינו אידיאלי לריצה. גם אם ירדו גשמים מדי פעם הדבר לא יפגע בחוויית הריצה בשטח. הריצה תתקיים בשטחי פארק יער שוהם שהינו יער קסום המשתרע על גבעות השפלה ומהווה חלק מיערות קק"ל והשטחים הפתוחים לאורך ציר הגבעות. שיטחו של היער הוא כ- 200 דונם המהווה מרכז לפעילויות שטח מגוונות: טיולים ברגל ובאופניים, פעילויות ניווט ופעילויות תרבות בחיק הטבע. 

בסיום המירוץ המשתתפים מוזמנים לחנות "סאקוני", נותנת החסות הראשית לאירוע ולהנות ממבצעים מיוחדים. במתחם הסיום יחכה לרצים כיבוד מכל טוב: פירות, עוגות ביתיות, כריכים, שתייה חמה וקרה.

מטרת מירוצי השטח של SPORTWEB הינה ליצור קהילה גדולה של רצים שנהנים לרוץ בשטח. ריצת שטח הינה שונה בתכלית מריצה על כביש והדגש במירוצי השטח הוא דווקא חווית הריצה ופחות "המירוץ". בתום המירוץ שלושת הגברים ושלוש הנשים הראשונות בכל מקצה יזכו בפרסים סמליים. במירוצי השטח אין חלוקה לקבוצות גיל ולא מעניקים מדליה לכל משתתף. אנו מזמינים את קהל הרצים להנות מאירוע ריצה יחודי, ראשון בארץ בסוגו שנוצר על ידי רצים למען הרצים.

 

להלן הפרטים המלאים על המירוץ:

מקום הכינוס, זינוק, סיום והאירוח: בסמוך לחנות הקונספט של חברת SAUCONY ברחוב השקד 9 באיזור התעשיה חמ"ן הסמוך לשוהם.

לוח זמנים

כינוס  - 5:45
זינוק 50 ק"מ -  6:45
זינוק 36 ק"מ -  7:00
זינוק 24 ק"מ -  8:30
זינוק 12 ו-6 ק"מ - 9:00

 

הטבות למשתתפים:

כל משתתף יקבל תיק גב איכותי בשווי של 189 ש"ח מתנת סאקוני.

ביום האירוע תהיה מכירה במחירים מיוחדים בחנות  סאקוני.

ובנוסף: כל הפינוקים הקבועים: בר קפה, כיבוד של שתייה, פירות, עוגות ועוד.

במקום יהיה די.ג'יי מקצועי שינעים לכולם את הזמן במוזיקה מצויינת.

תוצאות ותמונות יופיעו באתר SPORTWEB.

להרשמה ישירה

  • צילום: עופרי מילר

  • צילום: עופרי מילר

  • צילום: עופרי מילר

  • צילום: עופרי מילר

  • צילום: עופרי מילר

סגור