סיכום המפגש הראשון לרצים במרתון ברלין 2011

| שתף |

אתמול (שלישי) התקיים המפגש הראשון לרצים במרתון ברלין 2011. זהבה שמואלי נתנה טיפים לאימוני המרתון בקיץ והרצים נהנו משלל הנחות בחנות הריצה של אדידס

תאריך: 06/07/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מרתון ברלין הפך לאחד היעדים המבוקשים על ידי הרצים בישראל ובמרתון ברלין הקרוב ישתתפו כמעט מאה ישראלים בריצה. רובם של הרצים שייכים למשלחת של חברת "פרוגרס טורס" המוציאה עשרות משלחות בשנה למרתונים שונים בעולם. את הערב פתח קובי בכמן, אחראי על משלחת המרתון מטעם פרוגרס תורס ונתן פרטים מנהלתיים לרצים כמו על מיקום המלונות, והמפגשים המשותפים שיהיו לרצים עד יום המרתון עצמו. כמו כן הסביר בכמן כי לרצים הנוסעים לברלין יהיו מלווים לנסיעה ויעזרו בכל הדרוש לרצים בתוך ברלין. המלווים מכירים היטב את העיר ואת כל הפרטים הקשורים לאירוע המרתון עצמו.

לאחר מכן עלתה לדבר המאמנת זהבה שמואלי, מאמנת קבוצת רצי רמת השרון. לזהבה נסיון רב במרתון ברלין לאחר שאימנה עשרות רצים למרתון זה ואף ליוותה אותם בנסיעה. נושא ההרצאה של זהבה עסק בעיקר בטיפים לאימונים למרתון בקיץ. זהבה תרמה מנסיונה וענתה על שאלות הרצים בכל הקשור לתזונה, שתייה, אימוני קצב, אימוני נפח ועוד. זהבה היא המלווה המקצועית של המשלחת ובהמשך יתקיימו שני אימונים משותפים לכל הרצים ואף יתכן כי תתארגן ריצה מסכמת משותפת.

נותנת החסות הרשמית מבחינת ביגוד למרתון ברלין עצמו היא חברת אדידס העולמית, וגם חברת אדידס בישראל התגייסה לקחת חלק במשלחת הישראלית. את המפגשים המקצועיים תארח החנות המקצועית של אדידס באזור התעשייה בחולון, וכפי שהיה אתמול, הרצים נהנו מכיבוד מפנק והנחות משמעותיות לרכישה בחנות. אביב קולין, מחברת אדידס הוא שארגן את הערב המוצלח בחנות.
 

על המפגש הבא תצא הודעה מסודרת באתר עולם הריצה, המלווה את המשלחת ויסקר את מרתון ברלין מקרוב.
 

למהירי החלטה - נותרו מקומות בודדים למשלחת לברלין

סגור