סיכום המשחה לזכרו של עזרא אטרקצי ז"ל

| שתף |

כ-350 שחיינים נאספו הבוקר בחוף הצוק בהרצליה כדי להשתתף במשחה לזכרו של עזרא אטרקצי ז"ל שנהרג בזמן אימון רכיבה לפני 4 שנים. המשחה אורגן על ידי המשפחה וקבוצת "אנדיור".

תאריך: 24/06/11, מאת: מערכת עולם הריצה, יחיאל מילר

משחה "אטרקציה במים" הסתיים בהצלחה גדולה לאחר שבסביבות השעה 6:30 בבוקר (שישי) הוזנקו כ-350 שחיינים בחוף הצוק בהרצליה. תנאי הים לא היו מושלמים כאשר בדרך חזרה, לאחר נקודת הסיבוב התגברו זרמי הים. כמו כן, נראו מדוזות פה ושם ומספר שחיינים סבלו מצריבות. למרות זאת, המשחה עבר בהצלחה רבה ובאוירה טובה.

המשתתפים יכלו לבחור ב-3 מרחקים – 800 מטרים, 1600 מטרים ובמסלול מלא של 3200 מטרים. מסלול השחייה היה קרוב לחוף, כך שניתן היה לעמוד במים כמעט בכל נקודה. במשחה לא נמדדו זמנים ודמי ההרשמה של 60 הש"ח נתרמו כמידי לשנה לאחת העמותות בארץ.

בתו של עזרא נשאה דברים וכיבוד קל הוגש לכל המשתתפים בסיום.
 

מתוך אתר אינדיור - על עזרא אטרקצי ז"ל

ב-20 ביוני 2007, נהרג עזרא אטרצקי בזמן שרכב על אופניו, במסגרת אימוניו לתחרות האירונמן.

עזרא, חצי צוות "האיציקים", היה בשבוע האחרון לאימונים לקראת האירונמן הראשון שלו באוסטריה.
הוא הצטרף לאנדיור לפני כמעט 3 שנים. במשך התקופה הוא נאבק. העיסוק בספורט לא היה טבעי עבורו. הוא נאבק שעות רבות על מנת ללמוד את כל אחד מהענפים ובסוף לחברם ביחד. רק טבעי היה בשבילו לרצות להגיע לפסגה – לאירונמן.

לקרובים אליו, עזרא היה עמוד התווך. הוא זה שתמיד דאג וסידר ובדק – אם קמו כולם בבוקר בזמן לאימון, אם לא שכחו מים ואוכל ואם מרגישים טוב.
תפקיד זה של עמוד התווך לא היה זר לו. גם בקרב המשפחה, היה עזרא האוזן הקשבת של כולם. אם של משפחתו הקרובה ואם בקרב המשפחה המורחבת.
עזרא השאיר אחריו אשה ושתי בנות.

מארגני התחרות באוסטריה כיבדו את עזרא והקימו לזכרו פינת הנצחה מכובדת. בעת התדריך לתחרות הכריזו המארגנים על דקה דומיה לזכרו ולמחרת, לפני שהוזנקו המתחרים, שוב עמדו כל משתתפי התחרות לזכר עזרא, שלא זכה להשתתף בתחרות.

סגור