סיכום טריאתלון גן השומרון ה-3

| שתף |

ביום שישי האחרון התקיים טריאתלון גן שומרון השלישי, טריאתלון ילדים וטריאתלון שליחים. עשרות ילדים ונוער הגיעו לאירוע שאורגן באופן מופתי.

תאריך: 03/07/11, מאת: מערכת עולם הריצה

טריאתלון גן השומרון התקיים השנה בפעם השלישית. כמיטב המסורת הגיעו עשרות ילדים להתנסות באירוע המיוחד המאפשר להם לחוות את ענף הטריאתלון בצורה מהנה. טריאתלון גן השומרון הוכיח גם הפעם כי האיכות חשובה יותר מהכמות.

טריאתלון גן השומרון אינו אירוע רב משתתפים, אולם האופי הביתי והאוירה החמה בלטו גם הפעם. האירוע היה מאורגן למופת כאשר כבר בכניסה ליישוב היו שלטים מכוונים לחנייה ולאיזור הכינוס. החנייה היתה בסמוך לאיזור הכינוס, שם התרכזו עמדות הרישום שעבדו ללא עיכובים. לאחר ההרשמה נערך תדריך על ידי גילי רייכמן השותפה להפקת האירוע יחד עם ניר רייכמן. לאחר התדריך יצאו המשתתפים להכרת המסלולים של האופנים והריצה.

שטח התחרות היה סטרילי ותחום היטב כך שלא היתה הפרעה למתחרים וכן ההורים יכלו לצפות בילדיהם המתחרים. סך הכל השתתפו בתחרות 80 משתתפים, מספר ההולך וגדל משנה לשנה. בתום האירוע הוגש כיבוד כיד המלך לכל המשתתפים והאורחים. טקס מכובד נערך וחולקו גביעים למנצחים ונערכה הגרלה.
 
רוני חרובי שהתאמנה בעבר בקבוצת גן השומרון אמרה על האירוע: "בתחרות מורגשת אווירה חמה כל כך, רגועה, כמעט משפחתית שמבדילה בין תחרות לאירוע שמעבר לזה. אין לי ספק שהאחראים לאווירה הזו הם בעיקר ניר וגילי, שדואגים לשמור עליה בכל אימון, ולשים את הספורט במקום הראשון ואת ההישגים רק אחריו".

עילי לבנטר שהשתתף בטריאתלון אמר: "בשבילי זה לא היה רק התחרות, זה היה להיות שיך לקבוצה מיוחדת שפועלת בצוות שכיף להיות אחד ממנה. הארגון והאווירה עשו את היום למיוחד מאוד".
 
מנצחים כללי - 
בנים - שחר שגיב (איילות), רן שגיב (איילות), יונתן סגל (הפועל טרי' להבים). - 41:28 דק'
בנות - אביטל גז (אס"א רופין - עמק חפר), גל לוי (אס"א רופין - עמק חפר), ליאן ויתקין (אס"א רופין - עמק חפר) - 46:08 (מקום 3 כללי).
 
מנצחי 10-13 - 
בנים - יותם שרעבי (טריאתלון נס-ציונה), עמרי בהט (מכבי ת"א), תמיר ויגדר (מכבי ת"א) - 47:05 (6 כללי).
בנות - נעם נדיב (איילות), רות אברהמי (איילות), שירי פישביין (איילות) - 1:10:42.
 
 
סגור