סיכום 'ליגת רצים בעבודה'

| שתף |

אתמול (שני) התקיים טקס חלוקת הפרסים לקבוצות המנצחות בליגת "רצים בעבודה" בחסות מיזונו. הטקס התקיים בחנות "ספורט ורטהיימר" בהרצליה בנוכחות יורם אורנשטיין מנכ"ל מרכז הפועל.

תאריך: 17/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

את הערב פתח המאמן דוד זוארץ, מרכז הליגה ומי שיזם את הקמתה  יחד עם מרכז הפועל בשנת 2010.זוארץ הודה לתמיכה הגדולה שמעניק מרכז הפועל בראשותו של יורם אורנשטיין מנכ"ל הפועל ותורם להצלחת הליגה. כמו כן ציין זוארץ את נותני החסויות ומי שמעניקים פרסים יקרי ערך לרצים ממקומות העבודה השונים: צחי, מחברת מיזונו ותמיר כפיר (מדרסים). 

יורם אורנשטיין שנכח בטקס אמר: "אני רואה את הליגה כחלק אינטגרלי מהפעילות שלנו לטווח הארוך. אנחנו רק בתחילת הדרך וצריך להמשיך ולמנף את הליגה. המטרה שלנו צריכה להיות לראות איך מקדמים את העניין שבמקומות העבודה יותר ויותר אנשים עושים פעילות גופנית ויתחילו ללכת ולרוץ. אני מאד מעריך את כל מי שפעיל בליגה, בעיקר מרכזי הקבוצות. אני רוצה להודות לדוד זוארץ ולכל הרכזים על העבודה שלהם".

בערב נכחו עשרות רצים ממקומות העבודה השונים, שמהלך השנה לקחו חלק במירוצים רבים העונה וצברו נקודות עבור קבוצת מקום עבודתם. לפני הענקת הפרסים השתתפו הנוכחים בהרצאה של אייל אמון, המנהל המקצועי של רשת "הולמס פלייס" בנושא פיזיולוגיה של המאמץ.

המקומות הראשונים בחלוקת הפרסים עבור היחידים: 

1. ניתאי שטיין מקבוצת "רפאל"

2. גיל לוטם מקבוצת  "חברת חשמל"

3. מהארן בלטה מקבוצת "שירות בתי הסוהר"

הקבוצות המנצחות:

1. משטרת ישראל

2. רפאל

3. הבנק הבינלאומי

4. שירות בתי הסוהר

כמו כן הוענקו פרסים אישיים למספר רצים שהגיעו במקומות הראשונים (1-3) מבין משתתפי הליגה במירוצים רבים וצברו הרבה ניקוד בשל כך. כולם קיבלו שוברי קנייה למוצרי מיזונו או הכנת מדרסים אצל תמיר כפיר.

 

 

ב- 9.6 יתקיים מירוץ סיכום הליגה, למרחק 5 ק"מ בהדר יוסף.

לפרטים נוספים על המירוץ

סגור