סיכום מירוץ הלילה של "ברוקס מרתוניה"

| שתף |

לצד אירועי לילה לבן בתל אביב הוזנק אתמול בערב מירוץ ברוקס מרתוניה בפארק הירקון. האוירה היתה מחשמלת כאשר 400 רצים לקחו חלק במירוץ.

תאריך: 01/07/11, מאת: מערכת עולם הריצה

כמיטב המסורת יצא לדרכו אתמול בשעות הערב במזג אויר קריר לעונה מרוץ ברוקס מרתוניה השלישי, אלא שהפעם המרוץ היה בסימן אירועי "לילה לבן"  שנערכו בתל אביב. כ-400 משתתפים התכנסו באיזור הדר יוסף בחנות הדגל של ברוקס. אוירת חג בליווי מוזיקה קיצבית שכל העת ניגנה ברקע הוסיפה קסם והתרגשות לאירוע. תחרות ריצה נמדדת בשלושה פרמטרים מרכזיים: ארגון, תוואי המסלול ואוירה. ניתן לומר בבטחון ששלושת אלה היום מצויינים אמש.
המסלול היה שטוח ומהיר, מה שאיפשר יחד עם מזג אויר קריר לעונה תוצאות איכותיות. האוירה בשילוב ארגון משובח הפך את הארוע לחגיגת ריצה.

די גיי', בר משקאות חופשי, אבטיחים ועוגות מאפה שהוכנו במיוחד לארוע על-ידי דניאל אחד מבעלי החנות. בשיחה לאחר המירוץ אמר דניאל לאתר עולם הריצה: "הכנתי 20 תבניות שכולן חוסלו, האווריה היתה פשוט מחשמלת".
במקום הוגרלו פרסים יקרי ערך, ומשיחה עם מספר רצים נשמע שהמירוץ השאיר טעם של עוד. "המירוץ היה מאורגן למופת, דניאל ואריה דאגו לרצים ופינקו אותנו בהכל", אמרה אחת הרצות. במהלך האירוע יכלו המשתתפים לרכוש ממוצרי החנות ולהנות מהנחות מיוחדות.

מי שבלטו בהישגיהם היו הגברים של קבוצת Brooks ID קבוצת הדגל של המותג שקטפו את שלושת המקומות הראשונים במירוץ. מנצח המרוץ הוא אלוף ישראל ב-15 ק"מ כביש - אסרט ממו  שסיים בזמן של 15:07 דק'. במקום השני הגיע בדיע יוסף בזמן של 15:29 דק'.  במקום השלישי סיים יובל כרמי בזמן של 16:18 דק'. הנשים של קבוצת Brooks ID נעדרו ממירוץ הבית שלהן בעקבות נסיעתן למחנה אימונים בצפון הארץ. בכך התפנתה הבמה לרצות מוכשרות לא פחות. במקום הראשון הגיעה גומא יובל (אסא רופין) בזמן של 19:58 דק'. שנייה סיימה לסרי מירב (רצי ינוב) עם 21:28 דק', ושלישית צמוד מאד אליה סיימה חוה גרו עם 21:31 דק'.

 אריה ודניאל מנהלי החנות ציינו בראיון למערכת עולם הריצה כי יש למה לצפות בהמשך. האירוע הבא שעליו הם עמלים יהיה גם חוויה ספורטיבית צרופה שלא תאכזב.
 

לתוצאות ולתמונות ממרוץ ברוקס מרתוניה - לחץ כאן 

סגור