סיכום מירוץ הלילה של מיתר

| שתף |

מירוץ הלילה של מיתר הוזנק אתמול במזג אויר נעים. סבטלנה בחמנד ניצחה בין הנשים ודמסו זגיה בין הגברים בריצת ה-10 ק"מ.

תאריך: 01/07/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מירוץ הלילה של מיתר הינו יוזמה מבורכת של המועצה המקומית מיתר במטרה להעלות את המודעות לפעילות גופנית ביישוב. המירוץ ביישוב הדרומי משך אליו עשרות רצים כדי להשתתף בריצת לילה למרחק 5 ק"מ ו-10 ק"מ. במירוץ ל-10 ק"מ חולקו פרסים כספיים יפים. סבטלנה בחמנד הירושלמית הרחיקה עד הדרום כדי לנצח במירוץ בזמן של 36:30 דק' ושישית במיקום הכללי. דמסו זגיה ניצח בין הגברים עם תוצאה יפה של 31:39  דק'. 

מסלול המירוץ עבר בין מרכז הפיס של היישוב עד היציאה ממיתר בסמוך לתחנת הדלק וחזרה. שתי הקפות של 5 ק"מ, כאשר רצי ה-10 ק"מ חזרו על המסלול פעמים. אחד המשתתפים אמר למערכת עולם הריצה: "המסלול היה פחות טוב בעיני בגלל ההלוך חזור שהיה צריך לחזור עליו פעמים. מה גם שיש הרבה עליות וירידות. בחלק מן הפניות היתה חסרה הכוונה לרצים".

מה שעמד לטובת הרצים הוא מזג האוויר הנעים יחסית לעונה וכן מתחם הזינוק והסיום שסיפק הפנינג לכל המשפחה עם מוזיקה ומתקנים לילדים. גביעים יפים חולקו לשלושת המקומות הראשונים. תושב באר שבע בירך על הפקת המירוץ ואמר למערכת עולם הריצה: "זה נהדר בעיני שמארגנים מירוצים גם בדרום ולא רק במרכז. יש בדרום הרבה רצים ואנו שמחים לקחת חלק בכל הפקה כזו, גם אם זה לא מירוץ של מאות משתתפים, זה מחמם את הלב".

 

סגור