סיכום מירוץ מיזונו יקום הראשון

| שתף |

מירוץ מיזונו ביקום שהיווה את מירוץ פתיחת העונה ומירוץ פתיחת הליגה למקומות עבודה התקיים היום לראשונה במזג אויר מצויין ובאווירה מצויינת.

תאריך: 09/09/11, מאת: מערכת עולם הריצה

קרוב ל-300 רצים הגיעו למירוץ בשעת בוקר מוקדמת, בינהם רצים בכירים ונציגות מכובדת של 17 קבוצות מחברי הליגה למקומות עבודה. באזור הכינוס של המירוץ, ברחבת החנות החדשה של "חברת אטלנטיס" יבואנית מיזונו בישראל ניתן היה לרכוש ציוד של חברת מיזונו וכן דוכנים נוספים כמו תמיר כפיר, יצרן המדרסים המקצועי שגם העניק פרסים למנצחי המירוץ, וכן המעסים המקצועיים של ד"ר יעקובי" שהעניקו עיסוי ספורטאים במתחם מיוחד. בין המעסים היו יוחאי הלוי, אלוף ישראל בקפיצה משולשת ורם אור, רץ בכיר למרחק 100 מ'. כמו כן, חברת "לייף טסט" הגיעה עם המעבדה הניידת שלה וערכה בדיקות ארגומטריות לרצים, הזקוקים לאישורים רפואיים לקראת עונת המירוצים.

צחי כהן, מנהל מותג מיזונו בישראל ומולי מלכא, מנהל החנות החדשה ביקום, היו אמונים על ההטבות הרבות והפינוקים שניתנו למשתתפים. כיבוד שכלל פירות, קפה ומים בשפע הוגשו החל מהשעה 6:00 בבוקר. כמו כן כל משתתף קיבל חולצה איכותית של חברת מיזונו. עוד היו די. ג'יי מצויין באזור החנות ובאזור הזינוק והסיום שדאג למוסיקה ולאווירה נהדרת.

המירוץ למרחק 5 ק"מ בשטחים הפתוחים בסמוך למכון וינגייט הוזנק בשעה 7:30, על ידי קופץ המוט הבכיר שהיה בישראל, אלכס אברבוך. בתחילת הריצה הזמין אלכס את המשתתפים להצטרף אליו לריצה, אותה תכנן לרוץ בזמן של 27:30 דק'. אלכס לבסוף רץ מהר משציפה וסיים בזמן של 25:00 דק'. אולם את המקום הראשון קטף אינדלאו טקאלה שקבע 17:56 דק', במירוץ שטח מאתגר. אינדלאו הינו אלוף ישראל בריצת 5000 מ' והוא בן חסות של חברת מיזונו בישראל. ניתאי שטיין, מקבוצת רפאל, סיים שני בזמן של 18:02 דק'. שלישי סיים קננט היילה ממכון וינגייט בזמן של 18:14 דק'. בין הנשים ניצחה הרצה הקנתיית, העובדת בשגרירות קניה בישראל לורנה קורלימה צ'מטאי בזמן של 19:07 דק'. שנייה סיימה דנה לוין, גם היא בת חסות של מיזונו, בזמן של 20:08 דק'. במקום השלישי הגיעה ג'סיקה ספקטור ממועדון איילות בזמן של 22:55 דק'.

במסגרת התחרות הקבוצתית של הליגה למקומות עבודה, הקבוצה שהזמן המצטבר של ארבעת הרצים הראשונים שלה היה המהיר ביותר היתה קבוצת רפאל. במקום השני סיימה קבוצת חברת חשמל צפון. ובמקום השלישי משרד הביטחון. הקבוצה שהגיעה למירוץ עם מספר המשתתפים הרב ביותר היתה קבוצת שרות בתי הסוהר שסיימה במקום החמישי אחרי התעשייה האווירית. במהלך העונה יצברו הרצים במקומות העבודה ניקוד עבור קבוצותם ובסוך העונה יחולקו פרסים יקרי ערך לרצים המהירים ביותר ולשלושת הקבוצות עם הזמן המצטבר המהיר ביותר. כמו כן יוענקו פרסים מיוחדים לשלושת הרצים שיצטברו את הזמן המשתפר הרב ביותר. הליגה מאורגנת בחסות מרכז הפועל וחברת מיזונו ומנוהלת על ידי המאמן דוד זוארץ.

עוד לקחו חלק בארגון המירוץ: כושר מתחיל כאן!, קבוצת הכושר המובילה בפייסבוק, חברת איזופרו, שתרמה משקה איזוטוני לרצים ללא הגבלה, חברת רד בול שפינקה את הרצים במשקה האנרגיה המצויין. כמו כן, מתנדבים רבים (חלקם עובדי חנות מיזונו) עזרו במהלך המירוץ ואחריו בתחנות המים ובהכוונת הרצים בשטח, בארגון שטח הכינוס ואזור הזינוק והסיום, ובלעדיהם המירוץ לא היה מצליח.
 

 

לתמונות ותוצאות ממירוץ מיזונו ביקום 2011

 

לסיכום התוצאות של הליגה למקומות עבודה

 

 

סגור