סיכום מרוץ סיום הליגה למקומות עבודה

| שתף |

מרוץ גני יהושע 2011 היווה השנה את הארוע המסכם של "ליגת רצים בעבודה" בחסות 'הפועל' ומאות רצים הגיעו אתמול (חמישי) לקחת חלק במירוץ למרחק 5 ק"מ.

תאריך: 10/06/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מאות רצים התכנסו אמש משעות אחרי הצהרים (יום חמישי) באזור איצטדיון האתלטיקה הלאומי בהדר יוסף לחגיגת ספורט אמיתית. 
מרוץ גני יהושע נערך זו הפעם השביעית והשנה היווה המרוץ את הארוע המסכם של "ליגת רצים בעבודה" בחסות הפועל. "רצים בעבודה"- הליגה למקומות עבודה הוקמה ע"י מרכז "הפועל" במטרה לקדם את מקצוע הריצה בקרב עובדים במקומות עבודה, תוך כדי קידום בריאות העובדים, עידוד תחרותיות בתוך ובין הקבוצות ושמירה על רוח ספורטיבית.

את הליגה מרכז המאמן/רץ דוד זוארץ הרוח החיה שקידמה השנה את הליגה ודחפה אותה למקום שבה עומדת היום. במסגרת מרוץ סיכום הליגה, הוענקו גביעים אישיים וקבוצתיים בסיכום השנתי של הליגה. המרוץ כלל מקצה תחרותי למרחק 5 ק"מ כביש ומרוץ אפרוחים כשמטרתו חיבור דור ההמשך להמשך המסורת. חברת מיזונו נותנת החסות הראשית של הארוע חילקה פרסים למנצחים. 
מסלול המירוץ: המירוץ הוזנק בסמוך לאיצטדיון האימונים בהדר יוסף ועברר בשבילי הפארק. לאחר 2.5 ק"מ היתה נקודת סיבוב והחזרה התבצעה באותו שביל. הסיום כלל ריצה של 300 מ' בתוך איצטדיון האימונים ובו גם היה קו הסיום. 

בתחרות הגברים ניצח ניתאי שטיין מקבוצת הריצה של רפא"ל שחצה את קו הסיום בתוצאה יפה של 15:57 דק'. במקום השני סיים הטריאתלט המוכשר מרצי רמת השרון, אמיתי יונה שקבע זמן של 16:02 דק'. במקום השלישי סיים אביעד כהן בזמן של 16:40 דק'. 

בתחרות הנשים ניצחה דנה לוין שחצתה את קו הסיום בזמן של 18:26 דק'. לוין סגנית אלופת ישראל ב-3000 מ' מכשולים ומקום 4 באליפות ישראל ב-5000 מ'. לוין תייצג השנה את ישראל באליפות אירופה לנוער בריצת 3000 מ' מכשולים. במקום השני סיימה גילי רייכמן מ'איילות טריאתלון' בזמן של 20:07 דק'. במקום השלישי סיימה אורנה בלאו הרצה הותיקה והנפלאה שקבעה זמן של 20:15 דק'. 

בין הקבוצות שלקחו חלק במירוץ: שירות בתי הסוהר, משטרת ישראל, רפאל, תעשייה אווירית, חברת חשמל, קבוצת הבינלאומי, רשות המים ועוד.


קבוצת הפייסבוק הגדולה בישראל כושר מתחיל כאן בניהולה של שרון לין יחד עם חברת מיזונו ישראל בנהולו של רץ העבר צחי כהן, נתנו את חסותם לארוע השנה, דבר שתרם רבות להצלחתו. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לתוצאות ולתמונות ממרוץ סיכום הליגה למקומות עבודה

סגור