סיכום מרוץ עמיצור שפירא 2011

| שתף |

מאות סטודנטים הגיע למרוץ עמיצור שפירא, המתקיים כמדי שנה לזכרו של עמיצור שפירא ז"ל, מי שהיה מאמן ונרצח באסון מינכן.

תאריך: 06/12/11, מאת: SPORTWEB

במזג אויר נהדר הגיעו מאות סטודנטים וסטודנטיות מכל חלקי הארץ לרוץ במכון ווינגיט ובשמורת טבע חוף השרון. הם עשו את כל הדרך לשם כדי להשתתף באליפות אס"א במרוצי שדה במסגרת המרוץ ע"ש עמיצור שפירא ז"ל, אשר נספה באסון י"א חללי מינכן בשנת 1972. המרוץ כלל ריצת שטח למרחק 5 ק"מ בשבילים שמדרום למכון וינגייט והשנה בלטה בעיקר הרמה הגבוהה של המתחרים, וכמו כן רצים בכירים רבים השתתפו בו כגון אלופת ישראל ב-10,000 מ' ריקי סלם, דן סלפטר, וניתאי שטיין

בתחרות הקבוצתית לגברים ניצחה נבחרת מכללת וינגייט כאשר שלושה מחבריה הראשונים הגיעו בעשירייה הראשונה, ובראשם דן סלפטר וחיים מלכא. לאחר קרב צמוד עם נבחרת מכללת וינגייט הגיעה נבחרתה של אוניברסיטת ת"א במקום השני כשאותה מובילים יובל כרמי, יונתן מלכא ואבי דה פילוסוף. במקום השלישי הגיעה נבחרת המרכז הבינתחומי הרצליה.

בתחרות הקבוצתית לנשים ניצחה גם כן נבחרת מכללת וינגייט כאשר שתי הרצות המובילות בנבחרת גם זכו בשני המקומות הראשונים בדירוג האישי - טקה אזאונט ורוני גדיש. במקום השני זכתה נבחרת הטכניון בהובלתה של הלן וולפסון, ובמקום השלישי זכתה, כמו אצל הגברים, נבחרת המרכז הבינתחומי הרצליה.

בתחרות האישית (אבל בתוצאות לא רשמיות) בקרב הגברים ניצח יובל כרמי מאוניברסיטת ת"א בזמן של 15:53 דק', לפני דן סלפטר ממכללת וינגייט שקבע תוצאה של 16:00 דק', וניתאי שטיין מהטכניון שקבע זמן של 16:10 דק'. אצל הנשים ניצחה טקה אזאונט ממכללת וינגייט בזמן של 18:50 דק', לפני רוני גדיש חברתה לספסל הלימודים שרצה 18:55 דק'. במקום השלישי הגיעה הלן וולפסון מהטכניון בזמן של 20:17 דק'.

 
סגור