סיכום Xodus Trail Run חבל מודיעין

| שתף |

המפגש השלישי של ליגת השטח של SPORTWEB יצא לדרכו היום (שישי) בבוקר. המירוץ המורכב ביותר שהיה עד כה בסדרת המירוצים כלל חמישה מקצים מ- 6 ק"מ ועד 50 ק"מ.

תאריך: 24/02/12, מאת: SPORTWEB

לאחר מירוצי הטרייל בבורמה בחודש דצמבר ובבית זרזיר בינואר, הוזנק היום בשעת בוקר מוקדמת מירוץ השטח השלישי בחבל מודיעין. הרצים נהנו ממזג אוויר נעים לריצה למרות שמידי פעם טיפטף גשם. ראשוני הרצים לזנק היו רצי מקצה ה-50 ק"מ. מי שבלט בין רצי האולטרה היה הרץ והמאמן ראובן מילמן שגמע את המרחק המכובד בזמן של 4:45.13 שע'. בין רצי האולטרה השתתפה אשה אחת - ליזי הרשטט שרצה את המסלול המאתגר בזמן של 6:16 שע'.
 


                  ראובן מלמן על הפודיום/ צילום מערכת SPORTWEB


לאחר זינוק האולטרה יצאו לדרכם רצי מקצה 36 ק"מ, שחלקם ערכו את הריצה המסכמת שלהם למרתון ירושלים. בסיום אמר אחד הרצים: "אין ספק שאני מוכן עכשיו למרתון ירושלים", זאת בעקבות העליות המאתגרות במסלול. מנצח מקצה 36 ק"מ היה אריאל רוזנפלד ממועדון איילות שקבע זמן של 2:48.53 שע'. בין הנשים סיימה ראשונה אורית שצברג-דנן מרצי רעננה בזמן של 4:07.14 שע'.
 


               מנצחות מקצה 36 ק"מ/ צילום מערכת SPORTWEB

המקצה הבא שיצא לדרך היה מקצה 24 ק"מ שכלל שתי הקפות של 12 ק"מ כל אחת. אבישי סידלסקי קבע 1:46.28 שע', בעוד בין הנשים ניצחה קרן סירוטה בזמן של 2:26:21 שע'. שני המקצים האחרונים 12 ק"מ ו-6 ק"מ הוזנקו יחדיו בשעה 9:00.

במקצה 12 ק"מ ניצח מיכאל בהר בזמן של 56:58 דק', ובין הנשים ניצחה הלן וולפסון מאתלטי מיזונו נתניה בזמן של 1:05.50 שע'. במקצה 6 ק"מ ניצח דודי פריינטי בזמן של 27:09 דק'. מנצחת מקצה זה היתה שרה ערוסי שסיימה בזמן של 37:32 דק'.

 


    יובל בראון מנכ"ל סאקוני מעניק פרס להלן וולפסון/ צילום מערכת SPORTWEB


כמיטב המסורת של מירוצי SPORTWEB במתחם הסיום חיכה לרצים כיבוד עשיר שכלל פירות, עוגות ביתיות (העוגות של יואלה), כריכים, יוגורט עם "הגרנולה של מרב" שתיה חמה וקפה קר. כל משתתף שסיים את הריצה קיבל תיק מתנת סאקוני. כמו כן כל הפרסים למנצחים הוענקו על ידי חברת סאקוני, איזופרו ו"הגרנולה של מרב".

פרטים על מירוץ הטרייל הרביעי שיתקיים בחודש מרץ יפורסמו בימים הקרובים.

לתוצאות ותמונות - חבל מודיעין -לחצו כאן

 

  • צילום: עופרי מילר

סגור