סיכום Xodus Trail Run עמק יזרעאל

| שתף |

כ-200 רצים הצפינו למפגש השני של ליגת השטח ונהנו ממזג אוויר מצויין לריצה. בשל הגשמים ביממה האחרונה מסלולי השטח היו מאתגרים במיוחד, בדיוק כמו שמירוץ שטח צריך להיות...

תאריך: 28/01/12, מאת: SPORTWEB

מזג האוויר לא הצליח להרתיע כ-200 רצים שהתייצבו על קו הזינוק היום (שבת) בחנות RUNWAY בצומת בית זרזיר. הגשמים הרבים שירדו ביממה האחרונה "סידרו" לרצים הרבה בוץ במסלול הטרייל בששבילי בית לחם הגלילית והאזור.
"המירוץ היום הוכיח שיש מירוצי שטח אמיתיים בארץ", אמרה בסיום אחת הרצות, ומראה הרצים המלוכלכים בבוץ עד גובה המותן, רק חיזק זאת. ליגת השטח של SPORTWEB שמה לה למטרה לספק מירוצי שטח אתגריים שכוללים ריצה בתוך "סינגלים" ומצריכים ריצה טכנית ועירנות יתרה. המסלול שנבחר על ידי דורון, מנהל חנות RUNWAY הציב סטנדרט גבוה למירוצי השטח שיגיעו לאחר מכן.


צילום: רענן

שני מקצים הוזנקו למירוץ, המקצה הקצר הוארך ל-14.5 ק"מ (במקום 13 ק"מ) בעקבות הגשמים הרבים והמקצה השני היה 23 ק"מ. במקצה הקצר ניצח דני שחור מקבוצת ZONE3 בזמן של 1:04.17 שע' ובין הנשים ניצחה הלן וולפסון בזמן של 1:16.33 שע'. זהו ניצחונה השני של הלן בליגת הטרייל, לאחר שניצחה במפגש הראשון "על דרך בורמה" בחודש שעבר. במקצה הארוך ניצח גיל לוטם מחקבוצת חברת חשמל צפון בזמן של 1:53:34 שע' ובין הנשים ניצחה רויטל אלמגור בזמן של 2:09.21 שע'. הזמנים של הרצים הראשונים מצביעים על קושי המסלול.


מנצחי המקצה הקצר (צילום: רענן)
 


מנצחות המקצה הקצר (צילום: רענן)

 


מנצחות המקצה הארוך (צילום: רענן)

 


מנצחי המקצה הארוך (צילום: רענן)

מירוץ  Xodus טרייל הבא יתקיים ביום שישי, ה - 24/2 בחבל מודיעין' ויוזנק בסמוך לחנות סאקוני באזור התעשייה של שוהם. המירוץ יכלול מקצים למרחק 6 ק"מ, 12 ק"מ ו-24 ק"מ.
 

 

לתמונות ותוצאות - Xodus trail run יזרעאל

  • צילום: רענן תמם

סגור