סנפורד נוסע למשחקי לונדון 2012

| שתף |

בשורה טובה לדונלד סנפורד - לאחר ועדה מיוחדת הוחלט לצרף את הרץ המוכשר לסגל האולמפי למשחקי לונדון 2012.

תאריך: 05/07/12, מאת: SPORTWEB

ועדה מיוחדת של הוועד האולימפי בישראל שהוסמכה על ידי האסיפה הכללית של הוועד האולימפי (הרכב הוועדה: צבי ורשביאק, יורם ארנשטיין, דפנה הר אבן, אפרים זינגר) קיבלה היום אחה"צ את המלצתם של יו"ר מינהלת הספורט ההישגי ד"ר גלעד ויינגרטן, ומנהל היחידה לספורט הישגי גילי לוסטיג לצרף את האתלט דונלנד סנפורד למשלחת ישראל למשחקים האולימפיים בלונדון על בסיס של הישג יוצא דופן.

השניים ציינו בהמלצותיהם את הישגיו הטובים של האתלט בריצת 400 מטרים באליפות אירופה בהלסינקי. סנפורד סיים בגמר האירופי במקום הרביעי, כש-9 מאיות השנייה הפרידו בינו ובין מדלית הארד. במהלך האליפות קבע האתלט פעמיים זמנים טובים יותר מקריטריון "בי" (45.90 שנ'). התוצאה הטובה ביותר שקבע באליפות אירופה היתה 45.77 ש', שהיתה מעלה אותו לחצי הגמר במשחקים האולימפיים בבייג'ינג ובאליפות העולם האחרונה שהיתה בקוריאה בקיץ שעבר. בכך גדלה משלחת ישראל ל-37 ספורטאים.

סנפורד ישתתף בשני ימי הגיבושון שתקיים המשלחת בתחילת השבוע (ראשון שני) במלון הרודס בת"א.
לפנות ערב התקבלה במשרדי הוועד האולימפי בישראל החלטת בית הדין העליון (בהרכב השופט בדימוס דניאל ארנסט-יו"ר ועורכי הדין יגאל בורוכבסקי ואסף הדסי בענינו של הקשת גיא מצקין. בית הדין העליון החליט לדחות את ערעורו של מצקין בענין אי הכללתו במשלחת ישראל.
 

  • סנפורד, מצטרף למשלחת האולמפית של ישראל

    צילום: דניאל קימחי

סגור