ספר חדש לג'סיקה אניס

| שתף |

מדליסטית הזהב בקרב 7 מככבת בימים האחרונים ברחבי בריטניה בעקבות יציאת ספרה האוטוביוגרפי

תאריך: 13/11/12, מאת: SPORTWEB

ג'סיקה אניס, האתלטית הבריטית המפורסמת ביותר שזכתה במדליית הזהב בקרב 7 במשחקי לונדון בקיץ האחרון, השיקה בחודש האחרון את ספרה האוטוביוגרפי "Unbelievable".

אניס זכתה ביום השני של תחרויות האתלטיקה במשחקי לונדון במדליה האולימפית הראשונה שלה, בתום ריצת ה-800 מ' שחתמה את תחרויות קרב ה-7. אניס קבעה 2:08.65 דק' ניצחה בריצה וגם בתחרות כולה. הריצה העניקה לה 984 נקודות וסך הכל קבעה שיא לאומי חדש של 6955 נקודות. מוקדם יותר באותו הערב קבעה אניס שיא אישי בהטלת הכידון של 47.49 מ', ובקפיצה לרוחק 6.48 מ'. הניקוד המצטבר של מקצועות אלו הבטיחו לה את מדליית הזהב בתנאי שתרוץ את 800 מ' בזמן טוב מ 2:10 דק'. אניס עמדה בציפיות, ולאחר שהפסידה את המשחקים האולימפיים בביג'ינג 2008 בעקבות פציעה ניתן היה לראות את השמחה שלה וכמובן את השמחה של הבריטים באיצטדיון.

ספרה האוטוביוגרפי מביא את סיפורה של אניס מאז היותה ילדה, דרך תחרויות שונות ודרך "הנפילה" הגדולה שלה בקריירה שבאה ערב המשחקים האולימפיים בביג'ינג. שם נאלצה לפרוש מהשתתפות במשחקים. כעבור ארבע שנים כאמור אניס חזרה וזכתה במדליית הזהב. 

בימים האחרונים אניס הגיעה לחתום על ספרה במספר חנויות ספרים גדולות ואלפי מעריצים הגיעו לצורך כך. לעיתונאים אמרה אניס: "זה היה מדהים להיזכר בכל הזכרונות שלי והמסע שלי לאולימפיאדה ולהעלות את הכל על הכתב לכדי ספר אחד". המעריצים הישראלים יכולים כבר להשיג את הספר באתרים השונים ברשת.

  • Victah sailer / photorun.net

סגור