סרגיי בובקה ופאקו בוראו יהיו אורחי הכבוד במרתון טבריה

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • סרגיי בובקה ופאקו בוראו יהיו אורחי הכבוד במרתון טבריה

סרגיי בובקה ופאקו בוראו יהיו אורחי הכבוד במרתון Winner טבריה שיוזנק העוד חודש בדיוק

תאריך: 10/12/14, מאת: SPORTWEB

בעוד חודש בדיוק – ב-9.1.2015, יתקיים מרתון ווינר טבריה הבין-לאומי ה-38, המהווה אף את אליפות ישראל במרתון ואת ריצת המרתון היחידה בישראל בה ניתן לקבוע קריטריון הן לאליפות העולם שתתקיים בקיץ 2015 בבייג'ין והן למשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ העוקב בריו שבברזיל. המרתון ה-38 ישבור את שיאי ההשתתפות לריצת מרתון בישראל עם למעלה מ-2300 משתתפים מקרוב ל-20 מדינות.

את המרתון יכבדו בנוכחותם שני אורחים בכירים מאוד בעולם האתלטיקה והריצות: סרגיי בובקה ופאקו בוראו.

בובקה – גדול קופצי המוט בכל הזמנים, לשעבר שיאן העולם בקפיצה במוט, אלוף אולימפי ואלוף עולם המכהן כנשיא הוועד האולימפי האוקראיני, חבר הנהלת הוועד האולימפי הבין-לאומי וסגן נשיא התאחדות האתלטיקה הבין-לאומית נחשב, ללא ספק, לאחד האנשים המשפיעים ביותר בספורט העולמי בכלל ובאתלטיקה בפרט. הגעתו ארצה של בובקה הנה פרי עמלו של איגוד האתלטיקה בישראל בטיפוח יחסיו עם איגוד האתלטיקה האוקראיני. תקצר בבקשה ותעשה את זה קליט יותר

פאקו בוראו הוא נשיא ה-AIMS (התאחדות הבין-לאומית למרתונים ומרוצים למרחקים ארוכים), ובתפקידו זה נחשב לאחד האנשים המשפיעים ביותר בעולם בכל הקשור לריצות מרתון וריצות הכביש הארוכות.

השניים יהיו גם אורחי הכבוד שירצו בכנס ריצות ארוכות שיקיים איגוד האתלטיקה יומיים לאחר המרתון, ביום ראשון, ה-11.1.2015.

לאחר ששני האורחים המכובדים אשרו סופית את השתתפותם, אמר דורון קופמן, יו"ר איגוד האתלטיקה: "יהיה זה בהחלט כבוד למדינה בכלל ולמרתון ווינר טבריה בפרט ששני אנשים מהמובילים בעולם האתלטיקה והריצות הארוכות יכבדו אותנו בנוכחותם. אני רואה בכך הזדמנות פז לקידום תחום הריצות הארוכות ואורח החיים הבריא בישראל והמאמצים שמשקיע איגוד האתלטיקה בקידום תחומים אלו".
  

  • סרגיי בובקה

    Victah sailer / phptorun.net

סגור