עונת Trail Run 2013 תפתח בקרוב

| שתף |

סדרת מרוצי השטח של ספורטווב עולה כיתה והשנה צפויים 12 ארועי ריצת שטח איכותיים בחסות של חברת "ברוקס". הרצים מתבקשים לפתוח יומנים.

תאריך: 19/11/12, מאת: SPORTWEB

בהמשך להצלחת סדרת מרוצי השטח בשנה שעברה, השנה צפויים בסדרה 12 ארועים שכבר מועדם נקבע. זאת על מנת לאפשר לרצי השטח לתכנן את העונה ולדעת לאילו מרוצים לצפות. השנה נותנת החסות הראשית לסדרה היא חברת ברוקס, שתעניק פרסים למנצחים בארועים השונים. חברת ברוקס מזוהה היטב עם עולם ריצות השטח, היא מייצרת נעלי שטח איכותיות (קסקדיה) וכן אחד מרצי השטח הידועים בעולם, סקוט ג'ורק הוא בן חסות של החברה העולמית.

ארועי הריצה של הסדרה כבר מפורסמים ופרטים נוספים בנוגע למרחקים, מפות ותאורי מסלול יפורסמו לקראת כל ארוע. חלק מהמרוצים שהתקיימו בסדרה בשנה שעברה יחזרו על עצמם אך עם שינוי וגיוון במסלולים וכן נוספו מסלולים באזורים חדשים בארץ. הארוע הראשון יתקיים כבר בחודש דצמבר, וזאת משום שהוא היווה את המרוץ הראשון בשנה שעברה. "טרייל ראן על דרך בורמה" יתקיים ביום שישי, ה-21 בדצמבר וההרשמה תיפתח בימים הקרובים.

מרוצי השטח ממשיכים באותה המסורת: מסלולי שטח מאתגרים ומעניינים, כיבוד מפנק לפני ואחרי הריצה, מדידת זמנים ופרסים למנצחים. גם השנה יקחו חלק החברות שתמכו בסדרה בשנה שעברה: הגרנולה של מרב, מגנוקס ספורט ואיזופרו.


זינוק בטרייל יער עופר בקיץ האחרון / צילום: ליליאן ביטון

 

מבחינה מקצועית, מסלולי המקצים השונים יבחרו על פי המרתונים שיתקיימו באביב 2013 ויאפשרו למתאמנים למרתון לבצע ריצות ארוכות ולאלו שלא - ריצות יותר קצרות. בנוסף, עקב קיום של שני מרוצי אולטרה בסדרה (גולן וירקון מזרח) מרוצי השטח יהוו הכנות גם לרצי האולטרה שעתידים להשתתף במרוצי האולטרה בסדרה.

כתבות הכנה יפורסמו באתר ועוד עדכונים והפתעות חדשות יפורסמו בעמוד הפייסבוק של הסדרה.      

 

לאתר TRAIL RUN

לאתר ההרשמה - טרייל ראן על דרך בורמה      

  • תזכורת מטרייל יזרעאל בשנה שעברה

    צילום: רענן תמם

סגור