עכשיו זה רשמי - רדקליף בנבחרת ללונדון 2012

| שתף |

אם יש אתלטים שמתרגשים במיוחד לקראת המשחקים האולימפיים הם הספורטאים הבריטיים. אתמול הוכרזה נבחרת המרתון הבריטית, וחבריה מתרגשים לקראת המרתון בחצר האחורית שלהם.

תאריך: 07/12/11, מאת: SPORTWEB

פולה רדקליף תהיה האתלטית הבריטית השלישית שנבחרה לחמישה משחקים אולמפיים זאת לאחר שאתמול הוכרזה הנבחרת למרתון האולמפי בלונדון 2012. רדקליף (37), נבחרה לנבחרת המרתון יחד עם סקוט אוברול ומארה ימאוצ'י. שלושתם הינם האתלטים הראשונים שהוכרזו עד כה בבריטניה (11 שייטים ו-5 מתאגרפים כבר נבחרו). רדקליף אמרה בתגובה: "לייצג את המדינה שלך במשחקים שנערכים בבית זה משהו מיוחד ואני עכשיו ברקיע השביעי בעקבות כך שנבחרתי לנבחרת בריטניה. מאד שמחתי להשיג את הקריטריון בברלין מוקדם יותר השנה וכרגע אני מתמקדת בלהיות בכושר טוב לקראת לונדון. אני פשוט לגמרי מתרכזת בלהיות מוכנה לשנה הבאה".

רדקליף תצטרף אל מטילת הכידון טסה סנדרסון ואל ההלך כריס מדוקס ותהיה השלישית בהסטוריה של בריטניה שתייצג את מדינתה בחמישה משחקים אולמפיים. על כך אמר המנהל המקצועי של הנבחרת האולמפית אנדי האנט: "להגיע לחמישה משחקים זה הישג מצויין ופולה רדקליף היא אתלטית מיוחדת ממש".

העובדה שהמשחקים האולמפים יתקיימו בלונדון גורמת לכל הספורטאים הבריטים לנסות להוכיח את כשרונם, יכולתם ואת דבקותם במטרה. "מה יכול להיות יותר מרגש מאשר לזכות במדליה אולמפית בנוכחות הקהל בבית?" הוסיף האנט.

אוברול, בן 28 מלונדון, רץ במקור ריצת 5000 מ' והשיג את הקריטריון בחודש ספטמבר האחרון במרתון ברלין גם כן, שם סיים חמישי. "המרתון בלונדון הוא מאד ידידותי לצופים, כך שאני יכול לדמיין כבר שהקהל בבית יהיה פנטסטי והאווירה תהיה מדהימה", אמר אוברול.

ימאוצ'י בת 38 מאוקסופורד, השיגה את הקריטריון שלה במרתון יוקהומה בחודש שעבר, וסיימה שישית במשחקים האולמפיים בביג'ינג 2008. ימאוצ'י הינה המרתוניסטית הבריטית השנייה המהירה אחרי רדקליף השנה. "אני בהחלט מתרגשת שנבחרתי. זה חלום שמתגשם", אמרה ימאוצ'י. "עבדתי מאד קשה בשביל זה ואני מרגישה הקלה עצומה שנבחרתי. אלו הולכים להיות משחקים מדהימים ואני מתכוונת לתת 110 אחוז ממני מעכשיו והלאה כדי להכין את עצמי הכי טוב שאני יכולה", הוסיפה.

 

*מתוך ה- independent, בריטניה.

 

סגור