עמית פיין ואירנה מאזין אלופי ישראל ב"חצי איש הברזל"

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • עמית פיין ואירנה מאזין אלופי ישראל ב"חצי איש הברזל"

אירנה מאזין ועמית פיין הם אלופי ישראל במרחק חצי איש ברזל, בתחרות שהתקיימה בסוף השבוע האחרון בחיפה

תאריך: 19/04/15, מאת: SPORTWEB

לאחר שניצח בטריאתלון חיפה לשנת 2015 עמית פין מקיבוץ אלונים, הוא אלוף ישראל לשנת 2015 בתחרות חצי איש הברזל, לאחר שהגיע למקום הראשון בטריאתלון שהתקיים זו הפעם הרביעית בחיפה. עמית סיים בתוצאה 4:09:40 שעות במהלכם שחה לאורך 1.9 ק"מ, רכב על אופניים למרחק 90 ק"מ ורץ למרחק 21 ק"מ. 


עמית פיין בסיום / צילום: צבי רוגר/עיריית חיפה

במקצה הנשים הגיעה למקום הראשון אירנה מאזין, שסיימה את התחרות בתוצאה 4:37:58 שעות. התחרות בה השתתפו כ - 800 ספורטאים, היוותה גם את אליפות ישראל למרחקים ארוכים
- תחרות "חצי איש הברזל" ותחרות "ספרינט טריאתלון" בשיתוף "איגוד הטריאתלון הישראלי".

בנוסף למקצה המלא לבוגרים, נערך בתחרות גם מקצה "מיני ספרינט" שהצריך מהמתמודדים שחייה של 500 מטרים, רכיבה על אופניים של 12 ק"מ וריצה של 3 ק"מ. כמו כן התקיימו שאר המקצים הרגילים: מקצי המיני ספרינט 14-15, מקצה נוער עד גיל 18 ומקצי הספרינט (750 שחיה, 40 אופניים ו 10 ק"מ ריצה) והמקצה האולימפי [1.5 ק"מ שחייה, 40 ק"מ רכיבה ו 10 ק"מ ריצה] המוכרים.

רכיבת האופניים נערכה על כביש 2 עד מחלף זיכרון יעקב וחזרה, הריצה נערכה על טיילת חוף דדו וטיילת הכט. בניגוד לשנים קודמות מזג האוויר האיר פנים למשתתפים שנהנו מטמפרטורות נוחות, ים שקט והעדר רוחות. אלפים עודדו את המשתתפים לאורך טייל דדו בה נערך גם טקס סיום התחרות והענקת הגביעים לזוכים במקצים השונים. מנהל רשות הספורט בעיריית חיפה שמואל זגגי, ברך את המשתתפים הרבים ואמר כי בכוונת העירייה להפוך את התחרות בשנים הבאות לתחרות בינלאומית במסגרתה ישתתפו מתחרים מהארץ ומחו"ל. את המתחרים אבטחו עשרות שוטרים שכיוונו את התנועה לכביש חיפה תל אביב הישן ואנשי מד"א שליוו את המתמודדים עם ניידות, אופנועים וטרקטורון.
 


צילום: צבי רוגר/עיריית חיפה

  • צילום: צבי רוגר/עיריית חיפה

סגור