ערב מאמנים - סיכום אירוע

| שתף |

שורה ארוכה של בכירי המאמנים בארץ הגיעו לערב שאורגן בחנות "ספורט ורטהיימר טריאתלון" בהרצליה על מנת לשמוע על תוכנת ניהול האימונים החדשנית וללמוד כיצד לשפר את העסק הפרטי שלהם.

תאריך: 25/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

Coachya.com הינו סטרטאפ ישראלי המשלב מספר גדול של אפשרויות ניהול האימונים למאמנים ולמתאמנים תחת אתר אחד. 
ביוזמה של צוות קואצ'יה - מיכל ואבי גרבינסקי ומנהלת חנות ספורט ורטהיימר טריאתלון - מירב פרי אורגן הערב המיוחד שנועד לחשוף את המאמנים לכלים אינטרנטיים שיכולים לייעל את עבודתם. 

בעקבות הגידול שנראה בשנים האחרונות בעוסקים בפעילות גופנית נוספו למערך המאמנים והמתאמנים אלפי אנשים. ניתן לראות עשרות קבוצות ריצה, אופניים וטריאתלון חדשות שנפתחו רק בשנתיים האחרונות והתחום רק הולך וצובר תאוצה. הסטרטאפ הישראלי "קואצ'יה" נותן מענה לכל אותם מאמנים ואלו המתאמנים בעצמם לשלוט על תוכנית האימונים שלהם. בעולם אינטרנטי אתר קואצ'יה הוא פיתרון מושלם לתקשורת בין מאמן ומתאמן. 

את הערב פתחה מיכל גרבינסקי, בהסבר מקיף על השימוש במערכת. תוכניות האימונים ניתנות לשמירה ואפשרויות עיבוד הנתונים לצורה גרפית הן רבות ועונות על צרכי המאמן והמתאמן. למעשה כל אחד יכול לעקוב אחרי עצמו או אחרי מתאמן או קבוצת מתאמנים באופן יסודי. כמו כן אתר קואצ'יה מאפשר שיתוף של האימונים ברשת פייסבוק כמו גם יצירת "עמוד קבוצה" המוטמע בתוך האתר. בהרצאה של מיכל ניתן היה לראות כי צוות המתכנתים של קואצ'יה לא פסח על שום פרט שמתאמן ריצה, טריאתלון, אופניים וחדר כושר צריך.

בחלק השני של הערב הרצה שרון ושלר, מומחה לשימושים עסקיים במדיה חברתית. ושלר הפנה את תשומת ליבם של המאמנים כיצד הם יכולים להשתמש ברשתות חברתיות על מנת לקדם את עצמם.

במהלך הערב נערכו הגרלות ומספר מאמנים יצאו עם מתנות יקרות ערך כמו: משקפי שמש של אוקלי, שעון גארמין, נעלי נייקי, ביגוד אסוס ועוד המון. 

כמו כן מספר חברות נוספות פינקו את המאמנים בהטבות ומתנות נוספות כמו: תמיר כפיר, מדיקס, מגזין עולם הריצה, מיול בר, GU, אוזון 11, נגיעות ספא וחולצות מתנת מיזונו וסאקוני.

למידע נוסף על קואצ'יה

 

 

סגור