צ'ריוט ומקאו נבחרו לאנשי השנה בספורט של קניה

| שתף |

לאחר אכזבתה על שלא זכתה בתואר אתלטית השנה בעולם, ויויאן צ'ריוט זוכה להכרה גדולה בקניה. פטריק מקאו נבחר לאיש השנה בספורט של קניה.

תאריך: 18/12/11, מאת: SPORTWEB

ויויאן צ'ריוט, מי שזכתה בתואר אלופת העולם בריצות שדה ובתארי אליפות העולם בריצות 5000 מ' ו-10,000 מ' הוכתרה לאשת השנה בספורט של קניה. לאחר שלא קיבלה את התואר "אתלטית השנה בעולם" על ידי איגוד האתלטיקה העולמי הביעה אכזבה גדולה. התואר העולמי כאמור הוענק לאתלטית האוסטרלית סאלי פירסון, אלופת העולם בריצת 110 מ' משוכות.
פטריק מקאו הוכתר כאיש השנה בספורט, מי שקבע את שיא העולם במרתון בחודש ספטמבר האחרון בברלין. ג'פרי מוטאי, שניצח במרתון בוסטון וניו-יורק השנה, דורג במקום השני אחרי מקאו מבחינת מספר ההצבעות בקניה.

בתגובה לאי קבלת הפרס העולמי על ידי האיגוד אמרה צ'ריוט: "כאשר הייתי במונקו כך כך התאכזבתי וכל הזמן שלתי למה הם עשו לי את זה. כיוון שהגעתי לשם, הייתי משוכנעת שאני אזכה בתואר אתלטית השנה בעולם". על הפרס שהוענק לה בקניה אמרה צ'ריוט: "זה נותן לי הרבה מוטיבציה ואם אני אשאר בכושר טוב אני אנסה להשיג מדליה אולמפית ושיא עולם". צ'ריוט לא הזכירה באיזה מרחק היא מתכננת לשבור את שיא העולם.

*באדיבות IAAF

סגור