קאופמן: הצלחה בריו? שיא אישי. מטרת העל? גמר אולימפי

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • קאופמן: הצלחה בריו? שיא אישי. מטרת העל? גמר אולימפי

מאמן נבחרת ישראל בשחייה התייחס לאולימפיאדה במסיבת עיתונאים חגיגית לקראת אליפות ישראל בשחייה ולרגל הצגת חליפת השחייה החדשה של "SPEEDO". בנוסף השיק איגוד השחייה שיתוף פעולה מיוחד עם ספידו ועם ארגון "בטרם", להעלאת המודעות למניעת טביעת ילדים

תאריך: 05/07/16, מאת: SPORTWEB

"הצלחה מבחינתי באולימפיאדה תהיה שהשחיינים יקפצו למים בבמה הכי חשובה, ויעשו שיא אישי. לא חשוב אם זה יעלה אותם שלב או לא, ברגע שהם יעשו את זה, הם עשו את שלהם מבחינתי. ברור שמטרת העל היא גמר אולימפי". כך אמר הערב (שני) מאמן נבחרת ישראל בשחייה, ליאוניד קאופמן, במסגרת מסיבת עיתונאים מיוחדת לקראת אליפות ישראל בשחייה ולהצגת חליפת השחייה הרשמית של מותג בגדי הים "Speedo" - Fastskin LZR Racer X, אותה ילבשו חלק משחייני המשלחת הישראלית באולימפיאדת ריו.

מסיבת העיתונאים נערכה בביתם של אילן ואיריס בן דרור, מבעלי מותג בגדי הים "Speedo", שמוביל מזה 25 שנה את ענף השחייה בארץ ומכתיב את הטון בבריכה ובחופי ישראל. השחיינים האולימפיים גל נבו, יעקב טומרקין ועמית עברי המשתתפים באולימפיאדת ריו אומצו על ידי "ספידו", מותג בגדי הים המוביל בארץ ובעולם.

במסיבת העיתונאים השתתפו יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון, מנכ"ל האיגוד אמיר נפתלי, אילן בן דרור, סמנכ"לית ארגון "בטרם", עו"ד גלית גלעד, רון בולוטין, מנהל המשלחת הפראלימפית לריו, דודו מלכא, סגן ראש מינהל הספורט וכמובן נבחרת ישראל בשחייה ובשחייה אומנותית.

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון, הזמין את כולם לאליפות ישראל שתיערך בין 14 ל-18 ביולי בוינגייט, ותהווה למעשה את ההכנה האחרונה לריו. דוידסון גם סיפר על קמפיין חדש אותו משיק איגוד השחייה בשיתוף ספידו וארגון "בטרם", לבטיחות הילדים, במהלכו יירתם האיגוד להעלאת המודעות למניעת טביעת ילדים בקיץ, ודיבר על חשיבות לימודי השחייה מגיל צעיר יותר מאשר כיתה ד', כפי שקורה כיום. באשר להישגיות, הדגיש דוידסון את חשיבות הקמת מתקנים חדשים ושיפור התנאים וציין כי מבחינתו צריך להסתכל קדימה לכיוון אולימפיאדת 2024, ולבנות את התשתיות המתאימות שמונה שנים קדימה.

אילן בן דרור הציג את החליפה החדשה של ספידו, שעוצבה על ידי חטיבת החדשנות והמחקר של ספידו Aqualab , וציין כי פיתוח החליפה התבסס על נתונים מסריקות 3D נרחבות וסימולציות, ועל משוב מעמיק משחיינים, מאמנים ומומחי שחייה מכל רחבי העולם.

עו"ד גלית גלעד, סמנכ"לית "בטרם", בירכה על שיתוף הפעולה עם איגוד השחייה וציינה כי רק השנה 29 ילדים טבעו, מתוכם 9 מתו, וכי הבעיה הכי חמורה היא חוסר תשומת הלב. "אפשר לעצור את זה באמצעים פשוטים וזולים" אמרה גלעד, ולא שכחה לאחל הצלחה לשחיינים בריו.

רון בולוטין, שיעמוד בראש המשלחת של הנבחרת הפראלימפית לברזיל, הציג את השחיינים של המשלחת והודה למשפחת בן דרור, שמאמצת ומלבישה את המשלחת כולה למשחקים האולימפיים.

מאמן הנבחרת, ליאוניד קאופמן, התייחס לאליפות ישראל בשחייה שתיפתח כאמור ב-14 לחודש ואמר: "הייתי בלא מעט מקומות באירופה לאחרונה, בכולם כבר אין יותר תחרויות הכנה גדולות. אנחנו כיוונו ככה שהאליפות תהיה התחרות האחרונה לפני האולימפיאדה, ובאמת שפעם בארבע שנים הרוח האולימפית מכניסה רוח חדשה לאליפות, וזו תהיה באמת ההזדמנות האחרונה של כולם להתכונן לדבר הגדול באמת".

  • עמית עברי, גל נבו ויעקב טומרקין עם אילן ואיריס בן דרור והחליפות החדשות של ספידו צילום: איגד השחייה

  • השחיינים הישראלים מוכנים לריו צילום: איגוד השחייה

סגור