קואצ'יה – ניהול אימונים מתקדם

| שתף |

חדש באתר עולם הריצה - גישה למערכת המתקדמת בישראל לניהול יומן אימונים. Coachya.com הינו סטרטאפ ישראלי המשלב מספר גדול של אפשרויות ניהול האימונים למאמנים ולמתאמנים תחת אתר אחד

תאריך: 07/04/11, מאת: מערכת עולם הריצה

תוכניות אימונים באימיילים ואקסלים - OUT, אינטרנט – IN!

מאמנים רבים כבר הבינו מזמן ששימוש באקסלים, מסמכי Word ואימיילים כדי לתקשר עם מתאמניהם אינו אופטימלי. עם כלים אלו קשה למתאמנים לתת משוב, המתאמנים לא יכולים לעקוב אחרי גרף השיפור שלהם, נתונים הולכים לאיבוד ועוד. מאידך, לאינטרנט יש פוטנציאל גדול להיות כלי עבודה ראשון במעלה עבור מאמנים.
מעבר לחלק המקצועי של חלוקת תוכניות אימון, קבלת משובים וגרפים, האינטרנט יכול לספק למאמנים אמצעי יעיל למעקב אחר הישגיהם של המתאמנים.

מה זה Coachya.com?

Coachya.com הינו סטרטאפ ישראלי המשלב מספר גדול של אפשרויות ניהול האימונים למאמנים ולמתאמנים תחת אתר אחד. בקואצ'יה מאמנים יכולים לאמן קבוצות ומתאמנים בודדים. קואצ'יה מאפשרת למאמן לערוך תוכניות אימון בצורה פשוטה ביותר, כולל שמירה של תוכניות לצורך שימוש חוזר.
לכל קבוצה יש פורום בו חברי הקבוצה יכולים להעלות תמונות, הודעות, ותוצאות אימונים. כל מתאמן שמזין אימון יכול לבחור לשתף אותו בעמוד הפייסבוק שלו.
מערכת מסרים פרטיים משמשת לקשר אישי בין המאמן למתאמניו.

מאמן הפותח חשבון בקואצ'יה יכול למנות לקבוצותיו מאמנים תחתיו וכן אנשי קשר העובדים איתו לטיפול בלוגיסטיקות שונות. קואצ'יה מאפשרת למאמנים גם לחייב את המתאמנים שלהם דרך "פייפל" (Paypal) עבור חברות בקבוצה או עבור תשלומים חד פעמיים כגון אימון אישי, חולצת קבוצה, מחנה אימונים וכדומה. המאמן מקבל דו"ח המפרט מי שילם ומי לא, קואצ'יה שולחת תיזכורות למתאמנים שלא שילמו.
השימוש בקואצ'יה חוסך למאמן זמן בכתיבת תוכניות אימון, הפצתן, מעקב ובקרה אחר המתאמנים שלו, ניהול קבוצות ומתאמנים, שיווק ופירסום וכו'.

השרות ניתן למתאמנים בחינם. מאמנים עם קבוצה אחת בת עד עשרים משתמשים וחמישה מתאמנים פרטיים לא משלמים דבר. מאמנים עם יותר מתאמנים משלמים רק 165 ש"ח לחודש.

האם האתר מיועד גם למתאמנים עצמאיים?
בהחלט כן. אלו שאינם מתאמנים עם מאמן יכולים לתכנן באופן עצמאי את האימונים ולנהל מעקב אחר הביצועים שלהם. מתאמנים יכולים גם לפתוח קבוצת אימון של חברים, לשתפם בתוכנית האימון, לשלוח הודעות ותמונות דרך פורום הקבוצה, ועוד.

 

לכניסה למערכת

סגור