קניה סינקליר - לקראת אליפות העולם

| שתף |

במפגש ליגת היהלום האחרון בשבדיה הוכיחה קניה סינקליר כי פציעתה מפריז עברה כמעט לגמרי. אלופת העולם קסטר סמניה לעומת זאת, סיימה במקום השביעי.

תאריך: 01/08/11, מאת: מערכת עולם הריצה

במפגש ליגת היהלום האחרון שהתקיים בסטוקהולם, שבדיה, הוכיחה קניה סינקליר שהיא לוחמת אמיתית. לאחר שנפצעה בשריר התאומים במפגש ליגת היהלום בפריז לפני שבועיים נאלצה להפסיד שבוע אימונים ובכל זאת התייצבה לתחרות בסטוקהולם, המפגש ה-11 מתוך 14 סה"כ בליגה. סינקליר אמרה לעיתונים כי התחרות בסטוקהולם היתה בעיקר עניין מנטלי עבורה שבסופו היתה מאושרת.

"ידעתי שזה הולך להיות אתגר מנטלי עבורי, בעקבות הפציעה בפריז ועצם העובדה שהייתי צריכה לנוח קצת. לכן התחריתי כי רציתי לגלות כמה כושר איבדתי וכמה עבודה תהיה לי לפני אליפות העולם", אמרה. "שמחתי עם השגת תוצאת העונה וגם עם הניצחון. עכשיו אני צריכה להמשיך הלאה מהתחרות הזו, ולעבור לתחרות הבאה. עדיין יש לי עבודה לעשות, אבל יש לי זמן".

סינקליר תתחרה במפגש ה-12 של ליגת היהלום ב-5 באוגוסט בלונדון, המפגש האחרון לפני אליפות העולם. סינקליר הוכיחה בסטוקהולם שהיא בכושר טוב, כאשר נצמדה למכתיבת הקצב שעברה את הסיבוב הראשון ב- 56.86 שנ'. סינקליר המשיכה לניצחון כשהיא קובעת את תוצאת השנה בעולם- 1:58.21 דק' ומובילה על פני כולן ביותר משנייה. המרוקאית מליקה אקאובי סיימה שנייה ים 1:59.75 דק'', שלישית הקובאנית ינוסי סנטיוסאי עם 2.00.06 דק'.

אלופת העולם בריצת 800 מ' קסטר סמניה חוותה ריצה רעה וסיימה שביעית עם 2:01.28 דק'. "זה היה אחד מהימים האלה. אני די שמחה מההופעה שלי אפילו שלא רצתי איך שרציתי. ציפיתי לרוץ מהר יותר. הרגשתי קצת כבדה היום", אמרה סמניה. "אבל אני אמשיך קדימה. אני לעולם לא פורשת, פעם הבאה אעשה טוב יותר", הוסיפה.

סגור