קנניסה בקלה חוזר למרוצי השדה

| שתף |

קנניסה בקלה, מי שכבר זכה ב-11 תארי אלוף עולם בריצת שדה יגיע להתחרות בריצת שדה בסקוטלנד

תאריך: 13/12/11, מאת: SPORTWEB

פיתחו את היומנים ורישמו שבתאריך ה-7.1.12 תתקיים אחת מריצות השדה המעניינות של השנה. ה-Bupa Great Edinburgh XCountry שנערכת מדי שנה בסקוטלנד היא אחת התחרויות האיכותיות ביותר שכן כמו בכל ריצת שדה גדולה, כל מגוון הרצים, מרצי 1500 ועד רצי מרתון נפגשים באמצע הדרך ומתחרים זה בזה. מה שהופך את המרוץ הסקוטי למעניין עוד יותר הוא שבמהדורתו הקרובה ירוץ רץ השדה הטוב בכל הזמנים, האתיופי קנניסה בקלה, שכבר זכה ב-11 תארי אלוף עולם בריצות שדה (6 במרחק הארוך ו-5 בקצר) מול שני אלופים אולימפים אחרים. הראשון, הקנייתי אסבל קיפרופ מדליסט הזהב ב-1500, והשני, בן ארצו ברימין קיפרוטו מדליסט הזהב ב-3000 מכשולים.


אורך המרוץ השנה 3 ק"מ בלבד, כך שצפויה ריצה מהירה ומותחת ביותר על אחד המסלולים האתגריים בעולם מרוצי השדה המקצועני. במסגרת התחרות תתקיים גם תחרות קבוצתית בין נבחרות בריטניה, ארה"ב, ונבחרת אירופה.
בשנת 2010 הגיע בקלה רק במקום ה-4, לאחר ששלושה רצים קנייתים ובראשם ג'וזף אבויה ניצחו אותו בקלות. מעניין לראות כיצד ייתפקד בקלה השנה. עם התקרב מועד התחרות נפרסם קישור לצפייה ישירה בתחרות המרתקת הזאת. עד אז אתם מוזמנים לצפות במרוץ הגברים של שנת 2010 למרחק 9 ק"מ.  

 

 

סגור