קצין הכושר הקרבי רס"ן איכר במצב קשה

| שתף |

יואב איכר, מהקצינים המצטיינים של מערך הכושר הקרבי בצה"ל שוכב במצב קשה מאוד בביה"ח סורוקה. איכר, המשרת כקצין הכושר הקרבי של זרוע היבשה נלחם על חייו מאז שמכוניתו פגעה בגמל בדרך לביה"ס לקצינים בשעת לילה.

תאריך: 24/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

ביום חמישי בלילה, ה-5.5, בכביש המוביל מנחל צין למצפה רמון, מכוניתו של רס"ן יואב איכר התנגשה בגמל משוטט. רס"ן יואב איכר, אחד הקצינים המצטיינים והמעורכים במערך הכושר הקרבי בצה"ל חזר ממרכז הארץ, מדיון במטכ"ל והיה במרחק של 13 קילומטרים בלבד מביתו שבמצפה רמון.

רס"ן איכר הספיק לבצע שורה ארוכה של תפקידים משמעותיים במערך הכושר הקרבי בינהם מפקד ההשלמה החיילית של המערך, קצין הכושר הקרבי של ביה"ס לקצינים (בה"ד 1) ורמ"ד הכשרות מפקדים בבה"ד 8. 

רס"ן איכר הינו מעמודי התווך של מערך הכושר הקרבי ועד לאחרונה שירת כקצין הכושר הקרבי של המקום המשפיע ביותר על מפקדי צה"ל - בה"ד 1 שבמצפה רמון. איכר היה אחראי על הקמתו של אחד ממרוצי הדגל בצה"ל ויזם את מרוץ בה"ד 1 הנערך כל שנה בחודש יוני במצפה רמון. גם השנה המרוץ ייצא לדרכו בהשתתפו אלפי מפקדים וחיילים מכל זרועות צה"ל. על מרוץ בה"ד 1 סיפר יואב איכר בעבר: "ארגנתי כבר הרבה מאוד מפעלי ספורט בחיי ומעולם לא הרגשתי תחושת סיפוק כמו זו שהייתה לי כשראיתי את שובל הרצים הענק במסלולי הבה"ד".

יואב איכר מתגורר עם משפחתו במצפה רמון, אב לשתי בנות, בנות 4.5 ושנתיים ואשתו שירה, בחודש השביעי להריונה.

מערכת עולם הריצה מחזקת את ידי משפחת איכר ותמשיך לדווח על מצבו של הקצין. נקווה כולנו שרס"ן איכר יחלים ויתגבר, ויחזור לחייו, לבנותיו ולאשתו העומדת ללדת. 

סגור