קרויטר עבר 2.22 ולא העפיל לגמר

| שתף |

אחרי פסילות ב-2.26, סיכם קרויטר: "עונה מצוינת עם טעם חמצמץ בסוף. זה יביא אותי לעונה הבאה עם האף למטה, ומשם רק נעלה ונעלה"

תאריך: 28/08/15, מאת: SPORTWEB

דמיטרי קרויטר (מכבי ת"א) סיים במקום ה-33 את שלב המוקדמות באליפות העולם בבייג'ין בתוצאה 2.22 מ'. אלוף ישראל החל את התחרות עם מעבר חלק של 2.17 מ'. 2.22 מ' הוא עבר בניסיון השני, ואילו ב-2.26 הוא פסל.

אלוף ישראל בקפיצה לגובה, עבורו הייתה זו השתתפות שנייה באליפות העולם לבוגרים, סיכם את התחרות ולמעשה את העונה כולה: "החודש האחרון היה נפלא. כיף לסכם עונה מצוינת, אם כי היא מסתכמת עם טעם חמצמץ בסוף. זה בסדר מבחינתי שהעונה הסתיימה כשלא הכול מצוין ומתוק, כי אז אתה מתחיל את השנה הבאה כמו סוג של כוכב. כשמסיימים עונה עם סוג של אכזבה, מתחילים את העונה הבאה עם האף למטה, ומשם רק נעלה גבוה. קיבלתי בראש וראיתי מקרוב את הרמה בעולם, שלא אחשוב ש-2.29 זה משהו טוב. מבחינתי את העונה הבאה אתחיל עם מוטיבציה טובה".

מה לא עבד ב-2.26?
"אני לא חושב שמשהו לא עבד. אני עדיין לא יציב לחלוטין בגבהים הללו. היה לי שבוע בו הגעתי לשיא והצלחתי לשמור על רמה טובה. קשה לשמור על השיא לתקופה ארוכה כל כך, עד עכשיו. השיא הגיע למעשה קצת מוקדם מדי. אם יש לך את הקריטריון ביד, אז אתה עושה הכול כדי להגיע לשיא בתחרות המטרה האמיתית שלך. הפעם הייתי חייב להגיע לשיא עוד קודם, כדי לקבוע את הקריטריון, ואני והמאמן שלי (אנטולי שפרן, א.ב) לקחנו את זה בחשבון. זה אחרת כשאתה מתכונן כבר מתחילת העונה לתחרות מטרה ובין שאתה מתכונן לתחרויות מוקדמות יותר כדי לקבוע את התוצאה לתחרות המטרה".

 

 

 

  • צילום: יח"צ, איגוד האתלטיקה

סגור