רדקליף עוד לא נגמרת

| שתף |

נראה כי הקריירה המופלאה של פולה רדקליף עדין לא הגיעה לסופה, בניגוד למה שרבים חושבים. רדקליף עברה לאחרונה ניתוח נוסף ברגל והיא מתכננת חזרה לריצה בקרוב.

תאריך: 11/09/12, מאת: SPORTWEB

פולה רדקליף, שיאנית העולם בריצת מרתון, רואה לנגד עיניה השתתפות נוספות במרתון לונדון 2013, לאחר שתחלים מפציעה ברגלה שהצריכה ממנה לעבור ניתוח בחודש שעבר ולאחר שפרשה מהמרתון האולימפי.

רדקליף שסבלה במהלך הקריירה שלה מדלקת בעצם כף הרגל שלה מספר פעמים, כבר שמעה מרופאיה שלא תוכל לרוץ יותר. אולם רדקליף, שנאלצה לפרוש מהמרתון האולימפי האחרון עברה ניתוח והיא מקווה לחזור לרוץ בדצמבר הקרוב. כזכור רדקליף חזרה לאחר הפסקה ארוכה למרתון ברלין 2011, שם קבעה את הקריטריון האולימפי לאחר חזרתה אחרי לידת ילדה השני ונראה שלרדקליף פשוט אין מזל במשחקים האולימפיים. ב-2004 באתונה פרשה מריצת המרתון כשהיא ממררת בבכי והשנה החמצת ההשתפות במרתון האולימפי בלונדון היתה מבחינתה אכזבה גדולה גם כן. 

להלן נקודות חשובות בקריירה של רדקליף:

2002 - מקום ראשון במרתון לונדון ומרתון שיקאגו
2003 - מקום ראשון במרתון לונדון ושיא עולם 2:15.25 שע'
2004 - מקום ראשון במרתון ניו-יורק, פרישה מהמרתון האולימפי באתונה
2005 - מקום ראשון במרתון לונדון ואלופת העולם מהלסינקי
2007 - מקום ראשון במרתון ניו-יורק
2008 - מקום ראשון במרתון ניו-יורק, מקום 23 במרתון האולימפי בביג'ינג.
2009 - מקום רביעי במרתון ניו-יורק
2011 - מקום שלישי במרתון ברלין


"אני לא רוצה לסיים במצב כזה, לאחר מה שקרה במשחקים האולימפיים", אמרה השבוע רדקליף לתקשורת. "היו שאמרו לי שאני לא אוכל לרוץ (בגלל הפציעה) לעולם עוד, אני לא באמת קיבלתי את זה ולכן ניפגשתי עם אנשים אחרים, עשיתי בדיקות נוספות, ונפגשתי עם המנתח שניתח את רגלי השנייה ב-2009. הוא אמר שהוא חושב שהוא יכול לעשות משהו ולכן עברתי את הניתוח לא מזמן בקליפורניה. בניתוח הוא הצליח לשקם הרבה את האזור. זו הולכת להיות החלמה קשה אבל בתקווה לתוצאות חיוביות".

כאשר נשאלה רדקליף אם תיקח חלק במרתון לונדון באביב הבא היא ענתה: "זה בהחלט בראש שלי". עוד הודתה רדקליף כי הצפייה במרתון האולימפי היתה "מאד קשה". "אני שמחה שהיה לי אומץ להגיע ללונדון ולצפות במרוץ מהצד למרות שזה היה מאד קשה. בכל זאת, הרגשתי גאווה גדולה בתור בריטית כי עשינו עבודה נפלאה, וכך גם במשחקים הפראולימפיים", הוסיפה.

  • VIcath Sailer / photorun.net

סגור