רוצים לרוץ מרתון באביב?

| שתף |

צוות עולם הריצה בשיתוף עם חברת הנסיעות "פרוגרס תורס" מציעים לכם להשתתף באחד ממרתוני האביב הנחשקים ביותר. כל חבילת נסיעה כוללת ליווי מקצועי של סדרת הרצאות בנושאים שונים ומפגשים חברתיים. הצוות המקצועי של פרוגרס תורס מלווה את הרצים מדי שנה עד הנסיעה עצמה, בשהייה במקום ועד החזרה לארץ.

תאריך: 31/10/11, מאת: מערכת עולם הריצה

השנה לרצים מוצעות שלוש אפשרויות להשתתפות במרתון באביב"

מרתון ברצלונה 2012
MARATHON BARCELONA TEAM MIZUNO
הצטרף אלינו לקבוצת מיזונו ישראל, המשתתפת במרתון ברצלונה ב-25 במרץ 2012. במרתון ברצלונה משתתפים מדי שנה כ-15 אלף איש. הריצה בברצלונה מאפשרת טיול בעיר הספרדית המרשימה מבין ערי ספרד. הריצה ברחובות הציוריים הינה חוויה בלתי נשכחת. 
 

 

מרתון פריז 2012
פריז 12– 16 אפריל 2012.

מרתון פריז יתקיים השנה ביום ראשון, ה-15 באפריל. מרתון פריז הפך לאחד מהמרתונים הגדולים בעולם מבחינת מספר הרצים - כ-40 אלף רצים מוזנקים מדי שנה משדרת השאנז אליזה המפורסמת. כמו כן מרתון פריז ידוע בארגון המופלא שלו, באוירה המחשמלת  והדבר הכי חשוב - אין כמו לרוץ בשכונותיה של פריז. הבירה הצרפתית מספקת אין ספור מבנים עתיקים ויפים, הריצה לאורך הסיינה, וכמובן הסיום בשער הניצחון. מרתון פריז הוא מרתון חובה לכל רץ!מרתון רוטרדם 2012

מרתון רוטרדם יתקיים ביום ראשון ה-15 באפריל. מרתון רוטרדם הפך בשנים האחרונות לאחד המרתונים המהירים בעולם. אלפי רצים בעולם עושים דרכם להולנד על מנת לשבור את שיאיהם האישיים. בשנת 2011 עשה זאת גם זוהר זמירו הישראלי והבטיח את מקומו במשחקים האולמפים בלונדון 2012. 
רוטרדם הינה עיר מודרנית המציעה לרצים נוף יפה וכמעט מליון צופים מעודדים לאורך המסלול. רוטרדם נמצאת במרחק טיסה של כ-4 שעות ומאפשרת טיול לכל המשפחה.

 

 

בעקבות הביקוש הרב של הרצים להשתתף במרתון באביב בחו"ל, יצרנו במיוחד עבורם חצי מרתון כהכנה למרתוני האביב. המירוץ יכלול גם מקצה למרחק 10 ק"מ ויהיה הפנינג גדול.
חצי מרתון האביב 2/3/2012

סגור