ריצת שקיעה ביקום - תחילתה של מסורת

| שתף |

אתמול התקיימה ריצת השקיעה הראשונה ביקום, בעקבות ההצלחה יקיימו בעתיד עוד מספר ריצות חברתיות כאלו, ההשתתפות חינם והפינוקים שווים את הנסיעה.

תאריך: 26/08/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מה צריך יותר חוץ מאנשים נחמדים לרוץ איתם, מאמן מוסמך שמוביל את הריצה, נוף יפה בשעת השקיעה ואבטיח בסיום?

מי שהגיע לריצת השקיעה שהתקיימה אתמול ביקום יכל להנות מכל הדברים האלה. מני קורן, אחד המאמנים של מועדון "אנדיור" הגיע להוביל את הריצה, בשיתוף עם מולי מלכא מנהל החנות החדשה של "אתלנטיס"  (יבואנית מיזונו) ביקום וצחי כהן, אתלט בכיר בעבר ומנהל המותג של מיזונו בישראל.

הריצה היתה מתאימה לכל הרמות החל מהרצים המהירים שרצו בחזית ועד רצים מתחילים והולכים. המסלול עבר בשטחים הפתוחים בסמוך למכון וינגייט וכלל ריצה בדיונות לכיוון הים, על מנת לצפות בשקיעה.

בשטח הכניסה לחנות היתה עמדת הכנת קפה ותה, מים בשפע ומשקה איזוטוני באדיבות isopro. בסיום חיכו לרצים אבטיחים ומלונים. כמובן שכל המשתתפים בריצה נהנו לערב אחד מהטבות מיוחדות ברכישת ציוד ריצה של מיזונו.

ריצת השקיעה עברה באופן מוצלח והיוותה הכנה מצויינת למירוץ הבא שמתקיים במקום. בתאריך ה-9 בספטמבר יתקיים במקום מירוץ רשמי הפתוח לקהל הרחב ומהווה את מירוץ פתיחת ליגת רצים בעבודה. הפעם, המסלול יהיה מסומן ופרסים יקרי ערך יחולקו למקומות הראשונים. עם הסטנדרט שהציבו בריצת שקיעה, את המירוץ הבא יהיה חבל להחמיץ. 

ללא קשר למירוץ פתיחת הליגה, יתקיימו עוד ריצות שקיעה ללא עלות כאשר המטרה היא ריצה חברתית ומהנה.

 

לתמונות מריצת השקיעה ביקום

להרשמה מוקדמת - מירוץ פתיחת הליגה 9.9.2011

סגור