רצים במרתון ברצלונה

| שתף |

מי שמתכנן לעצמו ריצת מרתון באביב באחד מהמרתונים הגדולים בעולם צריך להבטיח את הרשמתו כבר בתקופה הקרובה. אחד מהיעדים החמים השנה הוא מרתון ברצלונה, מרתון באחת הערים הנחשקות באירופה.

תאריך: 25/12/11, מאת: כתבה פרסומית

אם אתם מחפשים מרתון מרגש לרוץ בו באביב, כדאי שתבדקו את מרתון ברצלונה. בשנים האחרונות ברצלונה הפכה ליעד מבוקש לטיולים על ידי ישראלים בגלל יופיה של העיר והמרכז התרבותי שהיא מהווה בספרד.
מרתון ברצלונה התקיים לראשונה בשנת 1978 ומאז הוא מתקיים מדי שנה בחודש מרץ. את שיא המסלול לגברים קבע הרץ הקנייתי ג'קסון קיפקוץ' קוטוק והוא עומד על 2:07:30 שע' משנת 2010. בשנת 1998 קבעה אנה איזבל אלונזו 2:30:05 שע' ומאז לא הצליחה אף אשה לשבור את שיא המסלול.

מרתון ברצלונה הגיע לשיא משתתפים בשנה שעברה של 12 אלף רצים. המסלול מתחיל ומסתיים בפלאסה ד'אספניה, אחת הכיכרות היפות בעיר ואולי בספרד כולה. המסלול עובר בחלקים היפים ביותר בעיר, בין בניינים הסטורים מרהיבים ולאורכו הקהל הספרדי עומד ומעודד את הרצים. כמו כן לאורך המסלול ישנן נקודות של להקות ואמני רחוב התורמים לא מעט לעידוד. במסגרת ארועי המרתון מתקיימת ריצת "ארוחת בוקר" ביום לפני המירוץ, וארוחת פסטה מפנקת הפתוחה גם למלווים של הרצים.
 

המשלחת הרשמית למרתון ברצלונה 2012 

MARATHON BARCELONA TEAM MIZUNO
 

בהמשך להצלחת המשלחות הקודמות למרתונים של מיזונו בעולם, שאורגנה על ידי חברת "פרוגרס ספורט" ובשיתוף עם "אטלנטיס פרו" יבואנית מיזונו בישראל, הנכם מוזמנים להצטרף למשלחת הרשמית למרתון ברצלונה. ההשתתפות במשלחת כוללת מספר משתתף למרתון, חולצת ריצה של והטבות נוספות של מיזונו, נסיעה בטיסת אל-על ולינה במלון סמוך לקו הזינוק.

כמו בכל משלחת, גם את המשלחת למרתון ברצלונה ילווה צוות מקצועי ויתקיימו הרצאות מקצועיות משותפות לרצים.

 

לפרטים נוספים על המשלחת למרתון ברצלונה

סגור