שבוע הספורט של ישראל

| שתף |

ביום שישי שעבר נפתח שבוע הספורט של ישראל בצעדת נשים המונית בנמל תל אביב. שבוע הספורט ממשיך ברחבי המדינה עם קיום עשרות אירועי ספורט במגוון מקצועות וענפים.

תאריך: 25/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה, אתר משרד החינוך

משרד התרבות והספורט בשיתוף עם "טוטו וינר" יזמו השנה את קיום "שבוע הספורט של ישראל" במטרה לעודד אורח חיים ספורטיבי בישראל ולהגביר את המודעות בקרב הציבור על חשיבות הפעילות הגופנית. עשרות האירועים שיתקיימו יקבלו חשיפה תקשורתית גדולה ויקחו בהם חלק מעל 100 אלף איש.

ביוזמת שרת התרבות והספורט, ח"כ לימור לבנת החליט משרד התרבות והספורט בשיתוף הטוטו ווינר לקיים לראשונה את 'שבוע ספורט ישראל 2011' במטרה לעודד את העיסוק בספורט ולהגביר את המודעות לשמירה על אורח חיים פעיל ובריא בקרב האזרחים. משרד התרבות והספורט בשיתוף עם הרשויות המקומיות, יקיימו לראשונה בפריסה כלל ארצית במהלך השבוע שבין התאריכים 20-28 במאי עשרות פעילויות ואירועי ספורט מגוונים המיועדים לכלל האוכלוסייה. באירועים צפויים להשתתף השנה למעלה מ - 100 אלף איש ב- 51 אירועים המיועדים לציבור הרחב. המשתתפים ייטלו חלק בתחרויות אישיות ובפעילויות המיועדות לכל המשפחה. בנוסף, יתקיימו במהלך השבוע 11 אירועים תחרותיים בענפי ספורט שונים, ביניהם, טריאתלון נשים, מרוץ שדה ומרוץ אופניים.

"שבוע ספורט ישראל" יכלול אירועי שיא כמו "אולימפיאדת הילדים" בחדרה בהשתתפות כ- 5000 ילדים אשר יתחרו ב - 13 ענפי ספורט שונים, מסע אופנים בגליל בהשתתפות כ- 500 רוכבים המשתייכים למועדוני האופניים הבית ספריים והפנינג מסכם של "שבוע ספורט ישראל" ברצועת חופי תל-אביב, במהלכו יתקיימו פעילויות ספורט לכל הגילאים, כגון, תחרויות כדורעף וכדורגל חופים, טורניר מטקות, פילאטיס, יוגה ועוד.

שרת התרבות והספורט, ח"כ לימור לבנת: "אני גאה להשיק בפעם הראשונה בישראל את 'שבוע ספורט ישראל', ומזמינה את הציבור לשבוע שלם של חוויות ופעילויות ספורט לכל המשפחה בכל הארץ".

למפת פריסה ארצית

ללוח זמנים ופרטים ליצירת קשר

 

*הידיעה מתוך אתר משרד החינוך.
 

סגור