שבוע מרתק באתלטיקה

| שתף |

לפנינו שבוע אתלטיקה מרתק עם תחרויות שבכל אחת מהן יכול להיקבע קריטריון ו/או להישבר שיא.

תאריך: 27/04/15, מאת: SPORTWEB

יום שני, 27.4.2015, גביע נעורים באצטדיון הדסה נעורים

התחרות שתתמקד במקצועות הזריקה צפויה להניב שיא ישראלי חדש לנשים בהטלת כידון. מרגריטה דורוז'ון מהפועל עמק חפר קיבלה את האזרחות הישראלית בדצמבר השנה.
מטילת הכידון ששיאה האישי 62.01 מ' צפויה לנפץ את שיאה הנוכחי של דורית נאור העומד על 45.50 מ'. למעשה מאז קיבלה את אזרחותה הישראלית, מחר תהיה זו התחרות הראשונה של דורוז'ון על אדמת ישראל, אחרי ששבה ארצה מתקופת מחנות אימון מאסיביות באוקראינה וברוסיה. כזכור, באליפות ישראל 2014 קבעה דורוז'ון את השיא הישראלי הבין-לאומי כשניצחה בתוצאה 61.34 מ'.
הקליקו כאן לפרטים נוספים על התחרות.

יום שלישי, 28.4.2015, אליפות ישראל ב-10,000 מ' ואליפות ישראל לוותיקים ב-10,000 מ' באצטדיון הדר יוסף, תל-אביב

כל האתלטים והאתלטיות הבכירים בישראל בריצות ארוכות יהיו בין עשרות המשתתפים באירוע הגדול של ריצות המסלול הארוכות. המטרה תהיה שבירת השיא הישראלי וקביעת הקריטריון למשחקים האולימפיים ריו 2016.
שיאן ישראל איימרו עלמיה, השיאן הקודם טסמה מוגס, נציג ישראל לאליפות אירופה גירמה אמרה... כל אלו ועוד יהיו שם כדי לאתגר אחד את השני לתוצאות הנדרשות.
אתמול שבו מרבית האתלטים הבכירים ממחנה אימון באתיופיה שהיה כולו על טהרת ההכנה לאליפות ישראל.
לוח זמנים מפורט של האליפות.

שבת, 2.5.2015, ליגת האתלטיקה הבין-אגודתית, מחזור 2, אצטדיון הדר יוסף, תל-אביב

כל האתלטים באצטדיון אחד. עד התחרות כל האתלטים והאתלטיות יסיימו את מחנות האימון שלהם ויתייצבו על מנת להעניק ניקוד לאגודות שלהם, אבל בעיקר על מנת להתחיל את השלב האמיתי של העונה הנוכחית.
דונלד בלייר-סנפורד ואולגה לנסקי בריצות ל-200 מ'; חנה קנייזבה-מיננקו ויפעת זליקוביץ' בקפיצה לרוחק, צור ליברמן, דימה קרויטר וניקי פאלי בקפיצה לגובה; מוקט פטנה נגד ימר גטהון ב-1500 מ'; אלן פרבר בהטלת כידון ואליפות ישראל בריצת שליחים 4x400 מ'.
כמו בשנה שעברה, גם השנה תועבר התחרות בשידור ישיר באינטרנט ותהיה פתוחה לכל האתרים להתחבר לשרת עליו תשודר התחרות בשידור ישיר.
לוח זמנים של המחזור ה-2.

  • צילום: דניאל קימחי

סגור