שדה רצים מרשים בציריך

| שתף |

ריצת ה-5000 מ' בציריך ביום חמישי במסגרת המפגש ה-13 של ליגת היהלום תכלול שדה מתחרים מרשים.

תאריך: 28/08/12, מאת: סיריל אולמן

אל-אף העובדה כי האלוף האולימפי הכפול מו פארח נשאר בבית על מנת להיות עם אשתו ושתי התאומות אשר נולדו לו ביום שישי האחרון, עתיד המרוץ להיות אחד האיכותיים למרחק העונה. שבעת הרצים בעלי התוצאות הטובות ביותר השנה וחמשת המדורגים הגבוהים מהמשחקים האולימפיים בלונדון יככבו על המסלול במרוץ שיקבע את מנצח ליגת היהלום למרחק. 

דז'ן גברמסקל האתיופי, מדליסט הכסף מלונדון, הינו הרץ המהיר ביותר מבין המתחרים לאחר שקבע את תוצאת השנה בעת שניצח במפגש ליגת היהלום בפריז ביוני בזמן של 12:46.81 דקות, כאשר עשרת הזמנים המהירים השנה נקבעו בתחרות זו. נוסף לגברמסקל יתייצבו ששת הרצים המהירים מאותה התחרות על קו הזינוק- האגוס גבריהווט, בן ארצו שסיים שני בזמן של 12:47.53 תוך שהוא קובע את שיא העולם לנוער; איזיאה קואץ' הקנייתי; ינאו אלמיראו האתיופי; מדליסט הארד מלונדון תומאס לונגוסיווה; ג'ון קיפקואץ' הקנייתי וטריקו בקלה, אחיו הצעיר של קנניסה בקלה

אל הרצים ממזרח-אפריקה יצטרפו האמריקאיים ברנרד לגאט שסיים רביעי בלונדון וגיילן ראפ שזכה במדליית הכסף במרוץ ל-10,000 מ' בלונדון. ראפ, אשר בבעלותו השיא האמריקאי ל-10,000 מ' (26:48.00), ינסה לשבור גם את השיא האמריקאי לחצי המרחק, אשר נקבע על-ידי לגאט במונקו בשנה שעברה והעומד על 12:53.60 דקות.  

 

 

  

 

  • Victah Sailer / photorun.net

סגור