שיא משתתפות ב"יום הרוכבת"

| שתף |

"יום הרוכבת" התקיים בפעם הרביעית למען העלאת המודעות לאבחון מוקדם של סרטן השד

תאריך: 09/05/16, מאת: SPORTWEB

אירוע יום הרוכבת התקיים ביום שישי האחרון בפעם הרביעית ושבר שיאי השתתפות. זוהי השנה הרביעית בה האירוע, שכל רווחיו נתרמים לעמותת אחת מתשע, מתקיים ביער עופר שבשטחי המועצה האזורית חוף הכרמל. פרט למזג אוויר מדהים נרשמה השתתפות שיא של קרוב ל-400 רוכבות שבחרו בין מספר מסלולי רכיבה יפים במדרג אורך וקושי: 10 ק"מ מישוריים וקלים, כולל אפשרות להשכרה ללא תוספת תשלום, 20 ק"מ לרוכבות עם ניסיון, ו-30 ק"מ לרוכבות חזקות ומתקדמות. הרוכבות רכבו בקצב אישי במסלולים מסומנים או בקבוצות מודרכות על ידי מיטב מדריכות ומדריכי הרכיבה בארץ וביניהן נוגה כורם, לורי קופנס, ענבר רונן, מגאן בלצר, יניב ברנס, גילי כץ, בן-עמי טנצר ועוד רבים וטובים.


צילום: יהושע גבאי

נציגות אתנה - העמותה לקידום ספורט נשים בישראל ואיגוד האופנים חילקו למשתתפות חולצות וורודות שיצרו אפקט ויזואלי חזק על רקע נופי הכרמל והיער.
במהלך הרכיבה נהנו הרוכבות מתחנת רענון בלב השטח שהקים צוות GIANT ישראל, נותנת החסות הראשית, ובה חולקו, בננות מים ואיזוטוני באדיבות HIGH5 ו-32GI.
את מתחם האירוע המפנק אירח השנה היישוב כרם מהר״ל. במתחם הסיום המוצל יכלו המסיימות ליהנות מכיבוד ושתייה, דוכן אמנות ותוצרת מקומית, דוכני משקפיים של SPY+ ורודי פרוג'קט, דוכני ביגוד נשים של JINGA ו-VN, דוכן טיולי חו"ל לנשים של גורדון טורס וכמובן דוכן גדול של מותג הנשים LIV מבית GIANT שהציג אופנים, ביגוד וציוד מותאם לנשים.

יום הרוכבת הוא אירוע רכיבה בטבע שמטרתו הגברת המודעות לאבחון מוקדם של סרטן השד. לאחר הרכיבה התכנסו הרוכבות למפגש עם מנכל"ית העמותה סיגל רצין, שמעו סיפורים אישיים של מתנדבות בעמותה ולמדו על החשיבות של בדיקה סדירה.
את יום הרוכבת יזמה ומפיקה נועה לוריה ביחד עם הצוות המקצועי של "עז הרים". נועה, שמדריכה גם קבוצת נשים ברכיבת שטח, איבדה את אימה מסרטן שד בגיל צעיר. לדבריה, החיבור בין ספורט אתגרי בטבע בחברה נשית לבין מודעות ושמירה על הבריאות הוא טבעי וזהו הרעיון מאחורי האירוע.

 

  • צילום: יואב לביא

סגור