תוכנית אימונים למרתון טבריה 2012

| שתף |

אתר עולם הריצה בשיתוף עם קואציה וקבוצת הריצה Myway ילוו אתכם עד המרתון. עכשיו תוכלו להתחיל להתאמן למרתון טבריה 2012 עם תוכנית מקצועית ואפילו לשתף את כל החברים.

תאריך: 30/08/11, מאת: מערכת עולם הריצה

תוכנית האימונים למרתון טבריה ה-35 שיתקיים ב- 12.1.2012 נכתבת על ידי המאמן הבכיר גוון קנינג. גוון יעדכן את התוכנית בסוף כל חודש, עד יום המרתון.

תוכנית האימונים מאפשרת לרצים להתאמן למרתון טבריה עם ליווי והנחייה מקצועיים.

על מנת להצטרף ולצפות בתוכנית האימונים יש להצטרף לאתר קואצ'יה. ההצטרפות אינה כרוכה בתשלום, יש ללחוץ על הכפתור Join Team מצד ימין למעלה.
באתר תמצאו יומן אימונים עם פירוט האימונים לכל שבוע, תוכלו לנהל לעצמכם מעקב אחר תוכנית האימונים למרתון על ידי מילוי היומן עם ההערות וההרגשה שלכם לגבי כל אימון שעשיתם. כל רץ שייצטרף לתוכנית האימונים בקואצ'יה, יהפוך לחלק מקבוצת האימון הוירטואלית למרתון טבריה, ויוכל לדבר בפורום שבאתר עם שאר הרצים שמתאמנים לפי תוכנית האימונים למרתון טבריה.

שאלות לגבי תוכנית האימונים והשימוש באתר, יש לפנות ל: info@coachya.com

שאלות מקצועיות לגבי האימונים, יש להפנות למאמן גוון קנינג דרך האתר לאחר ההרשמה.

השימוש באתר ותוכניות האימונים למרתון טבריה אינם כרוכים בתשלום לרצים.

בהצלחה!

 

להצטרפות לקבוצת האימון למרתון טבריה 2012 לחץ כאן

 

מה זה Coachya.com?

Coachya.com הינו סטרטאפ ישראלי המשלב מספר גדול של אפשרויות ניהול האימונים למאמנים ולמתאמנים תחת אתר אחד. בקואצ'יה מאמנים יכולים לאמן קבוצות ומתאמנים בודדים. קואצ'יה מאפשרת למאמן לערוך תוכניות אימון בצורה פשוטה ביותר, כולל שמירה של תוכניות לצורך שימוש חוזר.
לכל קבוצה יש פורום בו חברי הקבוצה יכולים להעלות תמונות, הודעות, ותוצאות אימונים. כל מתאמן שמזין אימון יכול לבחור לשתף אותו בעמוד הפייסבוק שלו.
מערכת מסרים פרטיים משמשת לקשר אישי בין המאמן למתאמניו. להמשך קריאה....

סגור