תחרויות איש הברזל - סיכום ותוצאות

| שתף |

נינה פקרמן סיימה במקום השישי בניס, צרפת. אנטוניה רזניקוב מאילת קבעה תוצאה מצויינת בתחרות הבכורה שלה באוסטריה

תאריך: 29/06/15, מאת: SPORTWEB

ביום ראשון האחרון התקיימו שתי תחרויות איש ברזל גדולות, ובהן לקחו חלק לא מעט ישראלים. הגדולה שבהן היא תחרות איש ברזל בקלגנפורט, אוסטריה, שם סיימו לא פחות מ-84 ישראלים וישראליות. מי שבלטה בתחרות היא אנטונינה רזניקוב שהתחרתה לראשונה במרחק המלא. רזניקוב קבעה זמן של 9:49:22 שעות, תוצאה שהעניקה לה מקום שני בקטגוריה וסלוט (כרטיס כניסה) לאליפות העולם בהוואי. כמו כן היא דורגה מקום 14 בין הנשים ובמקום ה-161 הכללי.

מי שחצה ראשון את קו הסיום בקלגנפורט היה מרינו ואנהונאקר הבלגי שקבע זמן מצויין של 7:48:45 שעות. בין הנשים ניצחה אווה ווטי האוסטרית בזמן של 8:45:39 שעות.


רגע הזינוק בקלגנפורט

באותו זמן התקיימה תחרות איש ברזל בניס, צרפת, אשר בניגוד לתחרות באוסטריה הנחשבת מהירה, תוואי המסלול של ניס הוא ההפך המוחלט. העובדה הזו לא הפריעה לנינה פקרמן, אשת הברזל הבכירה של ישראל לסיים במקום השישי בין הנשים. פקרמן קבעה זמן של 10:23:58 שעות, ולמרות התוצאה "האיטית" מדובר בהישג הכי משמעותי שלה מאז החלה להתחרות כמקצוענית. 

מי שחצה ראשון את קו הסיום בניס הוא בוריס שטיין הגרמני שקבע  זמן של 8:27:32 שעות, בין הנשים ניצחה קייט סנואו האמריקאית בזמן של 9:24:50 שעות.

קישור לתוצאות הישראלים באיירונמן אוסטריה - raceview

  • נינה פקרמן

    תמונה באדיבות נינה פקרמן

סגור